Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Létezik, hogy ilyen drága?...

Létezik, hogy ilyen drága? Hol tudtok jobbat? Többi lent.

Figyelt kérdés

Ma voltunk állatorvosnál, és 13 ezer volt egy oltás, meg hogy kitisztította a fülét, mert valamitől koszos volt. (az külön volt 3500)

Megkérdeztük mennyi lesz az ivartalanítás és aztmondták,h körülbelül 20 ezer forint!

Hol tudtok Budapesten a II. kerületben jó és olcsó állatorvost?

Mert nekem -többek között itt is- azt mondták, hogy egy oltás 3000 körül van az ivartalanítás lánynak pedig 10 ezer^^


2009. júl. 13. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:

II. kerületben ne nagyon várj olcsóbbat sehol.

Én zuglóba járok állatorvoshoz a cicával, 2 kombinált (3 betegség ellen az egyik macskanátha volt a másik kettőre nem emlékszem) úgy, hogy az egyik veszettség elleni is volt, került 2 féregtelenítéssel 13ezerbe. itt kb feleannyi az ivartalanítás, mint amit te írtál. Lehet, hogy megérné egy másik kerületbe vinni...

2009. júl. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi, felírtam most amiket megtaláltam a környéken körbekérdezzük:)
2009. júl. 13. 21:16
 3/7 anonim ***** válasza:

Viccelsz...?

Budapest alapállapotban jóval drágább, a 12., 2. 5.,kerületek pedig az elit.

Vagy peremkerületekben keress, vagy pestközeli kisvárosban - sok jónevű állatorvosnak (ha ez is számít Neked)van itt-ott "falusi" praxisa is, ahol nem nyomja meg annyira a ceruzát.

2009. júl. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

Én ide hordom a cicáimat. Nagyon szimpatikusak és nem is annyira drágák. XI. kerület ugyan, de az nincs annyira messze, legalább buda. :)

2009. júl. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Utolsó: Hát azért ez se olcsó..^^


Megnézzük a környéki kisvárosokban, mert mi pont a szélén lakunk:)

Csak azért jöttünk ide, mert egy ismerős mondta, hogy jó, meg nem is drága, de akkor összevissza beszél >_<


Köszi

2009. júl. 14. 14:05
 6/7 anonim ***** válasza:

mi egy nagyon kedves,szimpatikus doktornőhöz járunk,szerintem nem drága,mondjuk pl.1 éve 10ezer voltlánycicám ivartalanítása...de benne megbízom és a cicám is "szereti"

www.ujpestvet.hu/ujpestiallatorvos.mlap.hu

2009. júl. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de ezek elég messze vannak, szegény macsek még a két kilométer autózást is alig bírja, elég kicsi még:)
2009. júl. 15. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!