Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van még valakinek olyan...

Van még valakinek olyan elkényeztetett cicuja mint nekem?

Figyelt kérdés
Olcsó kaját se eszi meg, de az a lényeg, hogy azt sem hagyja, hogy simogassuk. Csak nagyon ritkán. Ha odamegyünk hozzá, vagy mellé akkor rögtön elmegy.
2012. júl. 18. 14:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Enyém is ilyen..mondjuk a kajával nincs probléma,coshidát eszi..de a piskótát is szereti,na meg néha adunk neki chipset,na azt úgy eszi,mint aki 2 napja nem evett.
2012. júl. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát nem valami jó ha vki a macskájának chipset ad...na mind 1.Nekünk a kutya csinálta ezt először de aztán nem adtunk naki mást csak azt az olcsó tápot és végül megette mert éhes volt...
2012. júl. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem úgy kell elképzelni,hogy mindig kap egy nagy db chipset.Csak egy kicsi db volt letörve.
2012. júl. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

ez nem elkényeztetés.....

nem adsz neki enni megeszi az olcsót is

és azt se értem hogy mi köze van a simogatásnak az elkényeztetésnek?........ attól hogy nem engedi magát simogatni nincs elkényeztetve, lehet hogy fél tőled, vagy egyszerűen csak utálja ha simogatják....-.-"

2012. júl. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
milyen drága kaját eszik? remélem nem whiskast és egyéb sz*rokat
2012. júl. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

De, szokott enni whiskas-t.

Negyediknek: azért én csak jobban tudom, hogy elvan e kényeztetve vagy nincs. Azért nem engedi h simogassuk mert mikor pl ide hozták (csóri cica volt), állandóan vele foglalkoztunk. Mindent megkapott. Ágyra is felengedtük. Ruhákra, asztalra, polcra, takaróra stb.

Amúgy nem fél tőlem, de ennyi erővel az egész családtól félne.

Két hétig nem volt itthon (a nagy hóviharban eltűnt). Mikor haza jött úgy dörgölődzött, le nem szállt rólunk, hagyta is hogy simogassuk. Nem érdekes?

2012. júl. 18. 15:42
 7/14 Vicuska87 ***** válasza:

Hát ezt nem elkényeztetésnek hívják egyaltalán!

Ez egy átlagos macska viselkedés!

2012. júl. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ez tényleg nem elkényeztetés, szinte minden cica ilyen öntörvényű.

Enyém is ilyen.Csak akkor lehet simogatni ha ő úgy akarja.Viszont ha ő akarja akkor addig nem hagy békén amíg nem dögönyözöd agyon.

Viszont nálam meg pont a normális, drága kaját nem nagyon szívleli.Úgy kell neki könyörögni szinte, hogy egyen :)

De szerintem minden cica ilyen...

2012. júl. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ismerőseim macskáját mindig nyúzom, azok sosem mennek el tőlem. Néha nyilván igen, de nem olyanok mint az enyém. Néha még belém is mar vagy harap ha hozzá érek. :(
2012. júl. 18. 17:28
 10/14 anonim ***** válasza:
attól hogy nem engedi magát simogatni nincs elkényeztetve inkább lehetséges hogy valami kisebb lelki ' sérülése' van :D
2012. júl. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!