Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szeliditsek meg 2 Kb.5...

Hogyan szeliditsek meg 2 Kb.5 hetes kiscicat?

Figyelt kérdés
2012. júl. 18. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen értelemben? Szobatisztaság, vagy, hogy szeressen téged/ ne karmolásszon?
2012. júl. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha kóbor macsekról van szó, én már szelídítettem.. :) Csak az nagyob volt, kb. 2 év körüli. Ha viszel neki ennivalót akkor pár méterrel odébb guggolj le és várd meg hogy eszik. Pár hét múlva egyre közelebb menj hozzá, végül megpróbálhatod megsimogatni. Pár hónap az egész. Az enyém már odajött és dörgölőzött a lábamhoz..:) Valami ilyesmit kellene csinálnod ha erről van szó!
2012. júl. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is szelíditettem már meg 8 hetes körüli kiscicákat.Körülbelül úgy csináltam,mint az előttem válaszoló.
2012. júl. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Olyan ertelemben ,hogy ne karmolaszon (amugy nem karmol csak elbujik mikor kozzel megyek hozza)
2012. júl. 19. 10:51
 5/5 anonim ***** válasza:
csak türelem kell hozzá. Ahhoz nem tudod hozzászoktatni, hogy ne féljen tőled, ha megpróbálnád talán mégjobban félne. Csak várni kell és magától hozzád szokik. Az én cicánmál is ez volt. Sosem ment elsőre minden. Fokozatosan megtanulja, hogy tőled kap enni, nem bántod stb...
2012. júl. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!