Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám nem kóborol el mint...

Póra Fanni kérdése:

A cicám nem kóborol el mint más macska. ez miért van?

Figyelt kérdés
Van egy cicusom és imádom őt! Mindent megkap amire szüksége lehet egy cicának. na most ..kertesházban lakunk, de nagyon féltem kiengedni őt a kertbe, ne hogy átmenjen a szomszédba! és hát még is csak kiengedtem és nem megy el :O csak a kertben marad..pedig simán eltudna menni.. már úgy van h kint van a kertben 2 órát és magától bejön :D
2012. júl. 18. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte még fél elmenni messzebbre, de egyre bátrabb lesz (vagy egyre kíváncsibb) és át fog menni a szomszédba, később a másik utcába...de visszajön úgyis.
2012. júl. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Az elso hozzaszoloval egyetertek:)

Az enyemek is ilyenek , csak mi panelhazban lakunk, ilyen U alaku kert osszesen 6 macskank van egesz nap mennek ( meg ensem tudom hova) van mikor be sem jonnek a hazba hanem kint alszanak.nem kell felteni egy macska tud vigyazni magara:)

2012. júl. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok rád ijeszteni, de majd később elmegy messzire is. És nem az a gond, hogy nem talál haza, hanem a kutyák, autók, de legfőképp az emberek. Amikor mi kertesbe költöztünk 4 "kamasz" macskával, és az anyjukkal, 2-3 hónapon belül 2 meghalt. A többi három még megvan, már 5-6 évesek, de most nemrég tavasszal éltek túl egy mérgezést. Nem tudjuk mi lehetett, de borzalmasan néztek ki. A szemük összetapadt, és piros volt, a bundájuk majdnem teljesen kihullott, hánytak, hasmenésük volt hetekig. Pedig nekik is királyi dolguk van. És ez egy ördögi kör, mert ha bechippeled csak az orvosok, menhelyesek tudják megnézni, mi nem látjuk. Ha nyakörvet raksz rá beleakadhat bármibe, és akár még meg is fojthatja magát.

Nem azt mondom, hogy ne engedd ki, de ha szeretnéd, hogy sokáig veled legyen, nagyon vigyázz rá.

2012. júl. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsónál a maximális pontszám!!
2012. júl. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat .:')

Hát igen sajnos, vigyázni kell a cicákra mert könnyen bajuk eshet..

Úgyhogy maximum csak úgy engedem ki, hogy ott vagyok vele én is. !

2012. júl. 22. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!