Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha a macska felfelé csapkodja...

Ha a macska felfelé csapkodja a farkát az lehet a szülés jele?

Figyelt kérdés

Reggel meg most sem evett már, de az az amiatt is lehet mert olyan kaját kapott ami nem a kedvenc ( tescos ) , viszont nem evett sehol mert egész nap láttam, hogy a fűben alszik szóval ma semmit nem evett.

Most éppen mosakszik, de az előbb nyávogva mászkált a lakásban, nem látom rajta, hogy feszült lenne meg semmi ilyesmi . Nem is dörgölődzik.



Röviden: Enni ma nem evett és felfele csapkodja a farkát mintha nyomna vagy fájásai lennének... :S


Szerintetek becsukjam éjszakára a garázsba?? ( ott van elkészítve neki a hely )



2012. júl. 18. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ha már lassan ideje akkor nem árt ha bezárod.

Nálunk a szülés jele az volt mindig hogy bújt a szekrénybe, dobozokba, kosárba, mindenhol kereste a helyet. Más jele nem igazán volt.

2012. júl. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Zárd be valahová, valami biztos helyen hozza világra a piciket.
2012. júl. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Adtam neki más fajta macska kaját is és abból is csak 3 falatot evett.

Már 3x szült ( tudom nem jó neki meg stb... de nem volt pénzünk ivartalanítani, ősszel vagy nyár végén fogjuk )

és eddig sosem volt kérdéses ez a dolog, de meg nem mondom, hogy honnan tudtuk, hogy eljött az idő. Aznap mindig láttuk rajta hogy valami nem stimm., tettük a helyet és el is indult a szülés, de most fingom sincs hogy mi van pedig ismerem a macskám mivel már 6 éves. Nem tudom , hogy jelent-e valamit, de még egyszer sem szült éjszaka, mindig délután kezdődött és este 23-0 órára már vége is volt.


Mindegy, bezárom mert furának találom ahogy ül azt is.


Majd holnap meglátjuk :)

2012. júl. 18. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!