Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy 12 napos kiscicanak mar...

Egy 12 napos kiscicanak mar elkezdett noni a foga de a szeme meg nem nyilt ki es normalis? (anyja meghalt es mestersegesen nevelem)

Figyelt kérdés

2012. júl. 19. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Általában 1-2 hetes koruk között nyílik ki a szemük, de vannak akik még ráhúznak pár napot. Ha a szeme nem rendellenesen duzzadt, (néha előfordulhat gennytől) csak csukva van, akkor még várnék a helyedben egy kicsit, de legkésőbb a 16.napon mindenképp elvinném állatorvoshoz. Ő segít szétnyitni. Egyedül nem próbálkoznék a helyedbe szétnyitni, nehogy megsérüljön, vagy begyulladjon később.
2012. júl. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Óh,szegénykék!Fialáskor halt meg az anyja?Amúgy az én cicám 8 hónapos és most fialt 13 napja.Azt hittem,hogy a cicák torzok lesznek,vagy az anyacica meghal,vagy esetleg nem lesz teje,de ami történik azon ki vagyok akadva: Az anyacicának semmi baja,van teje nagy mennyiségben,a cicáknak semmi bajuk,normálisa esznek (elég ducik). Már 5 napos korukban kinyílt a szemük.2 óra alatt meg fialt 3 cicát.Úgy vigyáz rájuk,hogy ahogy elnyávogják magukat már rögtön ott van és befekszik melléjük.Különben az első válaszolónak igaza van,hogyha a 16.-ik napra nem nyílik ki a szemük,irány az állatorvos :)
2012. júl. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

csak egy kiscica lett es az anyacica a szulest koveto 2. napban halt meg ha jol emlekszek

es a tegnap kinyilt mind a ket szeme telljesen :)

2012. júl. 23. 12:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Gratula! :) szegény anyacica!
2012. júl. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!