Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicámat ivartalanítani...

A cicámat ivartalanítani szeretném. Kíváncsi lennék, hogy utána mi változik rajta? (Kedélyállapot, szokások, viselkedés a gazdája felé. )

Figyelt kérdés
2012. júl. 19. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
ha te ivartalanítód szerintem meghal
2012. júl. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lány vagy fiú macska?

Hány éves ?

Ha fiú és 6 hónapos és most akarod akkor a párzási időszakban semmit nem fog változni, nem kóborol el, nem spriccel, nem hülyül meg, olyan lesz mint bármikor máskor, legalább is nálunk így volt/van :)


Ha lány és Y éves akkor nem tudom mert lány macskát még nem ivartalanítottunk.

2012. júl. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Maxitabi ***** válasza:
A lány sem változik semmit.. Az enyémet kb 5-6 hónaposan ivartalaníttattuk (örökbe fogadott cica, előélete ismeretlen), most is itt pattog körülöttem, 3 éves lesz, de olyan, mint egy kölyök. A kandúr cicámat is ivartalaníttattam, ő sem változott. Amire ügyelni kell, az a testsúlya, mert hajlamosabbak lehetnek a hízásra után, de nálunk amióta gabonamentes tápot kapnak, nincs ebből sem probléma, szép karcsúak.Hajrá!
2012. júl. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz olyan jellegzetes ivaros szaga, ellenben hízékonyabb lesz. Párzási időszakban nyugis marad. Amúgy semmit nem változik, legalábbis az enyémek nem változtak. Az egyik fiú, a másik lány.
2012. júl. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Seal80 válasza:
Olyan marad, mint előtte volt, viszont esetenként 1-2 napra bevághatja a durcit, de ez sem törvényszerű, mert minden cica más egyéniség, a kedélyállapota is változhat a műtét miatt pár napra, hiszen műtétről beszélünk. Nekünk is fiú cicánk van. A műtét másnapján még picikét megviselt volt, de estére már az is elmúlt nála, és a körülbelül 24 órás sebeivel úgy viselkedett, mintha nem is történt volna semmi. A lány cicáknál nagyobb műtétet végeznek mint a fiúknál, ezért náluk a lábadozási idő hosszabb, így tovább lehet rossz a közérzetük.
2012. júl. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

# 1/5 kööösz a hasznos tanácsot-.- gyökér...


a többieknek köszönöm a NORMÁLIS ÉS SEGÍTŐ VÁLASZOKAT!!!:)

2012. júl. 20. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!