Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az normális, ha ivartalanítás...

Az normális, ha ivartalanítás után egy picit szivárof a varratok között? (cicalány)

Figyelt kérdés
Hétfőn este 7-kor műtötték, de nem kapott gallért, merthogy ,,100 macskából 5 kezdi el tépkedni magán a varratokat", de még éjjel kiderült, hogy a mi macskánk benne van az ötben, szóval másnap elmentünk neki gallérért. A varratok ugyanúgy állnak, mint eddig, tehát nem baszkurálta magát olyan sokat, mert ha láttuk, hogy ott akar nyalakodni, elhessegettük a fejét. Viszont a krémeket így is lenyalta magáról reggelre. Na mindegy, tehát van már gallérja, mégis egy picit nedvedzik ott valami sárgásan. Lehet, hogy azért, mert fel-le ugrál a kanapéról? Biztos nem szabadna, de hát kibútorozni nem lehet a házat, ő meg nem hajlandó földön aludni. Szóval... Kezdjünk el aggódni, és vegyünk ki szabadnapot azért, hogy elvigyük orvoshoz?
2012. júl. 19. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem csak gennyedzik neki
2012. júl. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Maxitabi ***** válasza:
Betadin, vagy betadinos kenőcs, bepanthen plus kence biztos van otthon, kenjétek be. Az meg jó, ha már felugrik...!!
2012. júl. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De már másnap felugrált, szóval... Lehet, hogy emiatt kicsit megmozdultak a varratai, nem? Bepanthen van itthon, mi is gondoltunk rá, csak eddig nem mertük bekenni vele...
2012. júl. 20. 10:47
 4/4 anonim válasza:
Nekem is a macskam elkezdte tepkedni a varratait es meg gennyedzett neki ,de ez nem jelenti azt ,hogy az ugralas miatt van ... vannak macskak akik hajlamosak erre ,annyi ,hogy be kell kenni .Mi nekunk van ilyen gyogylampank ,es estenkent lampaztuk,meg bekentuk es jobb lett,most nem azt mondom ,hogy kell ilyet venni ,csak mondtam mi mit csinaltunk :)
2012. júl. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!