Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kapok egy MÉG kiscicát ....

Kapok egy MÉG kiscicát . Valyon meg lesz a kutyámmal? Nem fognak marakodni? Cicákkal lehet játszani? Mennyi az esélye, hogy elmegy és nem jön vissza?

Figyelt kérdés
A kutyám térdig sem érő kis tacskó-pudli keverék, nagyon aranyos, nem harap, szelíd, de a macskákat, postásokat nem nagyon szeret .. hogy szokassam oda?

2012. júl. 21. 08:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Kutyát-macskát nagyon könnyen össze lehet szoktatni, nekem eddig egyetlen kutyám se bántotta a saját cicáimat! először fogd kézbe a kiscicát, és ovatosan simogatva mutasd meg a kutyusnak, és mondd neki, hogy "Nem szabad" hadd szagolgassák meg kézből egymást. Minden nap többször ismételd meg, meglátod hamar megszokják egymást. Viszont arra vigyázz, hogy a cica azt is megtanulja, hogy evés közbe ne menjen a kutyához, mert akkor az ösztönösen haraphat
2012. júl. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Baranka válasza:
A párom szüleinél van egy puli keverék kutya (szóval nem egy nagy kutyáról van szó) ráadásul macska is van (tanyán laknak anyósomék). Mikor egy a pulinál nagyobb kutya valahogy beszökött a udvarjukba a macska! nekiment annak a nagyobb kutyának, hogy megvédje a pulit! Pedig a macska az öregebb állat. Minden szoktatás kérdése szerintem.
2012. júl. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Baranka válasza:
És ennyire megszokták egymást. Második voltam.
2012. júl. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
általában mindkét állatot kölyök korukban kell összeengedni ,eljátszadoznak,és ameddig felnőnek,addig összeszoknak.Bár meglehet egymással is szoktatni az tény,de sokkal nehezebben..
2012. júl. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez relatív. Az én kutyám nem türte a macskát alapon. Vérében volt hogy megtámadja. 1 év alatt 5 macskát is elküldött a túlvilágra. Igazi házörző egy kutya volt, mert olyan szófogadó, de ha macskát talált akár a karánban akárhol, 1 óra és le is vadászta.
2012. júl. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Vajon *
2012. júl. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!