Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cica minden éjszaka kelt...

A cica minden éjszaka kelt minket. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Hajnali 2-3 óra körül egyre gyakrabban kelt fel engem, vagy a szüleimet különösebb ok nélkül. Étel, ital mindig van a tálkájában; rengeteget foglalkozunk vele.

Miért lehet ez, vagy esetleg le lehet róla szoktatni valahogy?


Mellesleg egy 11 hónapos Maine Coon cicáról van szó.



2012. júl. 21. 16:14
 1/4 anonim válasza:
a cica éjszakai állat, nappal alszik, éjszaka aktív, vadászik...
2012. júl. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet h unatkozik akkor... éjszaka aktívabbak. Egy idő után sztem átáll és hozzászokik h este alvás van.
2012. júl. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Unatkozik szerintem és pont ezért kelt fel titeket.11 hónaposan hajtja a vére.Lehet jó lenne neki egy pár.És akkor egymással lennének elfoglalva nem titeket zaklatnának.De azért negatív visszacsatolást is kell adni neki nem megsimogatni mikor már sokadjára kelti fel az embert.
2012. júl. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Unatkozik. Nekünk 3 macskánk van, egy 8 hetes, egy 2 éves és egy 9 éves, a 2 éves gyakran csinál ilyet, ha éppen nincs a közelében a másik kettő cica. Csak azt szeretné, ha valaki foglalkozna vele.
2012. júl. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!