Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Türelmes, kedves, gyerekszeret...

Türelmes, kedves, gyerekszerető fajta melyik?

Figyelt kérdés
2012. júl. 21. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Házi(bár kiskorába karmolós,vadászós:)),szerintem a perzsa is,szerintem a legtöbb cica ilyen,bocsi nekem csak házim van,ismerősömnek félperzsája(vagy fél maine coon)úgyhogy ennyit tudtam
2012. júl. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő. Menhelyről nézzetek ki egyet, ott megismerkedhettek a cicával. Megérzi, hogy őt onnan mentetted, ragaszkodni fog.
2012. júl. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindegyik. Viselkedéstől függ, de ha nem is olyan akkor meg lehet nevelni a macskát.
2012. júl. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nem fajta függő.Nálunk tavasszal született egy alomban 3 kiscica keverékek.Az egyiket úgy cipeli 4 éves unokahúgom mintegy táskát mindent hagy és nagyon kezes,a másik még hagyja magát felemelni de azért kiereszti a körmeit,a harmadik csak simogatni hagyja magát öntudatos vadabb kis cica.De játékosak elevenek.Azt is vegyétek figyelembe hogy a gyermek milyen szinten van,mert ha durván tud még csak játszani a cicával érdemesebb egy öntudatosnak tűnő kiscicát adni neki aki azért nem hagyja magát hogy agyon nyomják.Ha meg tud "szépen" játszani akkor lehet neki egy kezes cicát adni.Nem csak az ember tanítja a macskát hanem fordítva is igaz pláne ha gyermek.Kiscicát vegyetek és akkor szépen összecsiszolódnak a gyermekkel.:)
2012. júl. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!