Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti mit csináltok a macskátokka...

Ti mit csináltok a macskátokkal éjszaka, amíg alszotok?

Figyelt kérdés
Hagyjátok, hogy a lakásban garázdálkodjon vagy bezárjátok vhová?
2012. júl. 21. 23:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Általában mikor alszom, akkor itt alszik velem.
2012. júl. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Ha én alszok, akkor alszik ő is. =)
2012. júl. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mivel kinti-benti, ezért kirakom a kertbe. Nyáron nem is akarna bent maradni. Ha mégis bent alszik akkor a hálószobából kizárom, de amúgy arra megy amerre akar. El van rámolva minden. Néha pedig vele alszom, olyankor csak a szobában van, mert nem szeretek nyitott ajtóval lenni.
2012. júl. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A macska legyőz tégedet alvásban. Ha éjjel alszol, alkalmasint ő is alszik. Persze nem biztos, hogy mélyen, jobbára csak szunyókál. Néha fel-felébred, eszik, mászkál, vagy csak ül a sarokba oszt sasol. Ezt csinálja egyébként nappal is.
2012. júl. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Kiteszem az udvarra mind a hármat( kinti-benti macskák ), de fogalmam sincs, hogy hol alszanak .

Egyszer , vagyis kétszer véletlen az egyik bent maradt az asztal alatt a széken és este 10 től reggel 4 ig ott aludt, és 4 kor ott nyávogott mellettem :)

2012. júl. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én idegesítem őket a horkolásommal. Egyébként ott alszanak mellettem :)
2012. júl. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Vicuska87 ***** válasza:
63%
Együtt alszunk az ágyban!
2012. júl. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen nem zárjuk be.Minket se zártak be éjszaka a szüleink.Had élje ki magát,csak érdemes a szemetest meg hasonló kaja lelő helyeket jól bezárni.Egy üres konzervdoboz kihalászása egy szoba macskának már nagy kaland :)
2012. júl. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az öreg cicám bent aludt velünk az ágyban, de most az új kiscica nagyon rendetlen éjjel, nem lehet tőle aludni, úgyhogy egyelőre az előszobában éjszakázik.
2012. júl. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Éjszakánként általában 4-6 macskával alszunk. A legkedvesebb cicám velem alszik a takaró alatt vagy ha nagyon meleg van, akkor a fejemnél. A legidősebb cicánk a párom mellett az ágyon. A többiek hol az ágyon a lábunknál, hol a fotelban, ablakban vagy ahol épp kedvük tartja. A két nagy kandúrt időnként kizárjuk, mert ha nekiállnak vadászni, akkor mindent felborogatnak a szobában (monitorok, hangdobozok stb.).
2012. júl. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!