Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskanáthánál mennyibe kerül...

Macskanáthánál mennyibe kerül a kezelés?

Figyelt kérdés

Ma voltunk a cicámmal orvosnál, és kiderült, hogy macskanáthája van.

De ezen kívül a szemében van egy csikarás, ami valószinű attól van, hogy összeverekedett egy másik cicával.

Kapott 2 szurit és lekezelték, és kaptunkszemcseppet amit csepegtetni kell a szemébe legalább napi 10x. Csepegtetem neki.

3 nap múlva kell visszamenni vele.

A kezelése 7000 ft. volt, amit anyum nagyon sokallt, és arra lennék kíváncsi, hogy ha visszaviszem 3 nap múlva, akkor is ennyit kell fizetni ?

Mert anyum nem nagyon akarja visszavinni, mondván, úgyis meggyógyul mostmár és nem is vagyunk pénzesek, és nekem meg nincs pénzem rá.

Kéne egy kis megnyugatás hogy olcsóbb lenne !!

Ha nem viszem vissza igaz nem gyógyul meg?

Rosszindulatú, leszólós komikat nem kérek!



2012. júl. 22. 12:05
 1/7 Szafica ***** válasza:
Szerintem is sok. Nekünk 2 cicának a 4 szuri 3600 volt.
2012. júl. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a cica? 2 hónaposnak:

Napi 2x nyolcad Paxirasol-lal fel tudjátok szakítani a váladékot, kitüsszögi. Humán gyógyszer.

Immunerősítőnek adhatsz Béres cseppet napi 2x.

Emellett antibotikum kell neki min. 5 napig. Ahogy látom, ezt a doki nem adott, pedig kéne.

És a szemcsepp. Milyen szemcseppet kaptál?

És ha elég idős lesz, akkor kombi oltás, macskanátha ellen véd!!

2012. júl. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem volt sok ilyen kombinált kezelésnél. Meg kell fizetni az injekciókat, a szemcseppet + a doki munkáját. Valahogy vedd rá anyukádat, hogy legalább még egyszer visszavigyétek kontrollra. Ha nem folytatódik a kezelés, visszaesik és elpusztul, mert a macskanátha vírusos betegség, antibiotikum nélkül nem gyógyul. Nekem is volt mindkettő cicám, egy db injekció 3 e Ft volt. Másért nem számolt semmit a doki, mert évek óta hozzá járunk és egyáltalán nem pénzéhes, imádja az állatokat.
2012. júl. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyszer elvittem a cicámat mert náthás volt egy szurit kapott,egy ezres volt.Azt mondta kenjem a száját mézzel.Meg is gyógyult.

Most görim van,az szokott beteges lenni,de mindig mikor elviszem,kap 2-4 szurit, ez kb 2500-3500 ft szokott lenni.És vissza kell vinni mindig kontrollra,de akkor már nem szoktak érte pénzt kérni.Lehet meg kellett volna kérdezni előtte hogy mennyibe fog kerülni a következő vizsgálat.

2012. júl. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A cica 11 hetes.

Megpróbálom rávenni anyumat!


Köszönöm a válaszokat.

2012. júl. 22. 17:27
 6/7 A kérdező kommentje:

Nézzétek meg milyen szépen gyógyul :))

Már nagyon sokat szaladgál és játszik :))


[link]

2012. júl. 26. 14:25
 7/7 anonim ***** válasza:
egyem meg de drága kis csipás :) Jobbulást neki
2012. júl. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!