Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SEGITSEG! Mitol nyagov ilyen...

SEGITSEG! Mitol nyagov ilyen sokat a cicam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon aggodom a cicam miatt,mivel par napja allandoan nyavog,ott a kaja/viz elotte,de nem az a baja.

Lehetnek fajdalmai?

Kerlek segitsetek!


13/L



2012. júl. 23. 11:19
 1/7 Vicuska87 ***** válasza:

Nem vagyunk távolba látók!

Honnan tudjuk? Vidd el orvoshoz, ha valami nincs rendben vele!

2012. júl. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a szuleim el vannak utazva,en meg 13 eves vagyok...
2012. júl. 23. 11:56
 3/7 anonim ***** válasza:
vedd az oledbe, dedelgezd jaccodjal vele simogasd, sok esetben ez a baja ...de lehet tenyleg hogy sulyosabb de nem akarlak megijesztemi ... nezd meg hogy nem e terhes mert a terhesseget megelozo mapban/napoban szoktak meg sokat nyavogni a cicak...de ha nem terhes tobb mint valoszinu hogy szeretetre vagyik ...de ha nem halgat el akkor sem ha az oledbe van ,ha akkor is non-stop keservesen nyavog kerj segitseget vagy nezd meg nem e sebes vaamie.... en is 13 /L de mar volt par macskam es ok is ha szeretetre vagytak nyavogtak amig olba nem vettem oket :)
2012. júl. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

az én macskám is 6 éve folyamatosan nyávog.....

Most pár napja sokkal többet szeretgettem mint amúgy és azóta csak egy-kettőt nyaffant, ha nem éhes.


Amúgy meg aki vigyázz rád vagy aki ott van veled amíg a szüleid nem jönnek haza kérd meg hogy vigyétek el orvoshoz.

szerintem semmi baja sincs

2012. júl. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Platypus ***** válasza:
Véletlenül nem pont azóta nyávog, amióta elutaztak a szüleid? A mi macskánk a páromhoz nőtt hozzá, ha ő kiteszi a lábát a lakásból, a macska rengeteget nyávog és hisztizik, amíg vissza nem jön. Egyszerűen csak hiányzik neki, a szociálisabb macskák hajlamosak erre.
2012. júl. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

koszonom szepen a valaszokat!

Biztos nem vemhes,mivel van 1 kiscicaja aki 1,5 honapos.

Megprobalok tobb idot lenni vele,simogatni es jatszani vele.

2012. júl. 23. 16:21
 7/7 emir72 ***** válasza:

Ha foglalkozol vele, és abbahagyja, akkor nincs baj.

Az mienk is folyamatosan "beszél"! :)

Ha baja lesz, azt észre fogod venni - keservesebb lesz a hangja, és némi simogatástól még nem fog elhallgatni.

2012. júl. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!