Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meglehet tanítani 1 kiscicának...

Meglehet tanítani 1 kiscicának, hogy hová végezze a dolgát?

Figyelt kérdés
Tömbházban lakok, és szeretnék 1 kiscicát, de hogyan taníthatnám meg arra, hogy csak 1 helyre végezze a dolgát mindig?
2009. júl. 15. 14:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ugye alomba piszkít..éshát szerintem ha lerakod egy sarokba egy dobozba az almot..ösztönösen tudni fogja:)
2009. júl. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
vigyél be neki földet
2009. júl. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A macskát nem kell tanítanod, kiteszel neki egy alomládát, amiből rendszeresen kiszeded az összeállt pisit-kakit és kész. Kölyökkori baleseteken kívül oda fog csinálni.
2009. júl. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
tehát te ezt szerintem nem tudod neki tanítani:)majd rájön magától..bár mmondjuk rá vezetheted:)
2009. júl. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor ideiglenesen hozzánk kerültek kiscicák, akkor egy ideig figyeltem őket, és amikor láttam, hogy mennek a radiátor alá meg ilyen eldugott helyet keresnek vagy netalántán elkezdtek kaparni, akkor megfogtam őket és beraktam az alomba. És rögtön végezte is oda a dolgát, egyszer nem kakilt-pisilt be a szobába.
2009. júl. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
csak megegyzem hogy az 1. és a 4. válasz egybetartozik:)
2009. júl. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is úgy csináltam hogy figyeltem első nap mikor hozzám került és mikor láttam hogy keresi a helyet akkor az alomba raktam, aztán oda pisilt. Onnantól már tudta hogy oda kell.
2009. júl. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért jár a szőnyegre, mert érzi a szagot. Ő azt a szagot is érzi, amit ti nem! Azt kéne fertőtleníteni, mert így azt hiheti, hogy az is wc.
2009. júl. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Cicaalmot kell venni és egy alomtálat. Két cicám van, az egyiket 6 a másikat 8 hetesen vettem. ahogy hazavittem őket, az első dolgom az volt, hogy beleállítottam őket az alomba, valamit fél óránként beleraktam őket az első pisiig. Onnantól kezdve soha nem volt gond.
2009. aug. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
... az előző vagyok. Sem homok sem föld, sem más, csak a macskaalom való a lakásban tartott macskának. Ez higiénikus. Ez magába zárja a nedvességet, összeáll, így a cica nem tudja széthordani a lakásban.
2009. aug. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!