Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol altatnak el macskát...

Hol altatnak el macskát Szombathelyen?

Figyelt kérdés

2012. júl. 23. 19:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Gondolom az állatorvosnál. Központi altatóhely nincs.
2012. júl. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
egészséges, de kontrollálhatatlan, támad, agresszív.
2012. júl. 23. 19:44
 3/14 anonim ***** válasza:
19%
Ha mindenképpen szükséges elaltatni, fel kell keresni valamelyik állatorvos, megbeszélni vele a dolgot (a macsek viselkedéséről). Az is lehet, hogy tud valamilyen megoldást, vagy tanácsot adni. Ha pedig nem, akkor megkapja szegény az altatóját...
2012. júl. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egy macskat sem kene elaltatni. egy rossz vad es agressziv embert sem altatnak el ...szerintem proballlj meg mas modszert .de mindenkeppen viddd el orvoshoz es esetleg kerj tanacsot macskaidomaroktol is ... de ha te ugy gondolod hogy nincs mas megoldas akkor altattasd el csak ugyelllj mert buntudatod lesz es attol nehezen szabadulsz majd :(
2012. júl. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Kivizsgáltattad már? Mert egy betegség is okozhat ilyen viselkedést. Először ezt kellene tisztázni.
2012. júl. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%

Elképesztő, hogy egy egészséges macskát képes lennél megöletni. Miféle ember vagy te? (Lehet lepontozni.)


Lehet, hogy csak nem vagytok egymáshoz valók, ez nem csak emberek között lehet. Keress neki más gazdát, hirdesd meg, vagy akár add be menhelyre, de ne ölesd meg.

2012. júl. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A cicus kivégzésével nem tudok igazán egyetérteni, nekem is van három. Igaz, ők teljesen barátságosak, kiszámíthatók, simogathatók, szeretetre méltóak.

De azért valahol megértem a kérdezőt, mert sok évvel ezelőtt kaptunk ajándékba egy kiscicát és kb. ugyanaz a helyzet állt elő, hogy akármilyen jók voltunk a cicához (tényleg igyekeztünk a legjobban bánni vele), nem idomult hozzánk, nem volt barátságos, csak bőrkesztyűben lehetett hozzányúlni. Odaajándékoztuk egy tanyai ismerősnek, ott egy idő után jól elvolt, jött-ment, egerészett, de kézhez nem volt hajlandó szokni. Ilyen természete volt.

2012. júl. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hetes: Na de nem ölettétek meg, hanem kerestetek neki való helyet. A kérdezőben viszont ilyesmi fel sem merül (legalábbis semmi jelét nem adta), rögtön meg akarja öletni. :( Te nagyon megértő ember vagy, de én csak megvetni tudom azt, akinek a fejében ilyesmi megfordul.
2012. júl. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Maxitabi ***** válasza:

Kedves kérdező! Az állatorvos nem altathat el egészséges állatot! Tényleg nézesd meg, hátha betegség miatt ilyen.

Egyébként a Bartók B körúti Állatkórház, a Noé Állatambulancia ill a többi állatorvos is végez ilyet, de csak ha szükséges.

Próbáld meg légy szíves a Fekete István állatvédőket felhívni, hátha ők tudnak olyan helyet, ahol a cica elélhet még pár évet, esetleg kinti cicaként.

2012. júl. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Akkor inkább add menhelyre.

Az én cicám is sokszor agresszív, mert korán lett elválasztva az anyjától (kb. 1,5 hónaposan találtuk egy árokban, beteg is volt). Szeretem ettől függetlenül, és semmi pénzért nem válnék meg tőle.

2012. júl. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!