Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám nagyon keveset iszik....

A cicám nagyon keveset iszik. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem akar inni, enni szokott. Tejet se szokott inni. Régen azért többet ivott. Most 1 éves kandúr (fiú cica). De már régóta nem iszik és semmi baja sem volt.És játszani se szokott mióta meghalt a testvére!
2009. júl. 15. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
lehet hogy furcsán hangzik de macskád depressziós. talán segít neki ha vesztek mellé egy cicát
2009. júl. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én akkor a helyedben, amíg nem hajlandó inni nem száraztáppal etetném, hanem konzervvel.
2009. júl. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
lehet,hogy csak a meleg miatt van. Ilyenkor az én macskáim sem ittak és kevesebbet is ettek. Nyilván ezért kevésbé aktív is, meg hát a halál sem tesz rá jó benyomást. Jobbulást kívánok neki:D, majd írd ki, mi lett vele.
2009. júl. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Vannak cicák, akik csak bizonyos helyekről szeretnek inni, a miénk például a zuhanytálcából. :) Régebben pedig az ételéhez tettem egy kevéske vizet.


A testvére elvesztése biztosan megviselte a cicádat, próbálj meg minél több játékot adni neki (a miénk imádja a csörgőlabdát, ping-pong labdát, egérszagú egeret), és sokat foglalkozz vele.

2009. júl. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem tom mitől nem ihat de azt tom hogy ilyenkor mindenképp itatni kell méghozzá ugy hogy ezt állatorvostól hallotam mert nekünk is volt már ilyen problémánk fogni kell egy ilyen müanyag inekciós tő szerüságet aminek tomba a vége aivel ilyen folyékony gyogyszereket mérnek avva felszivjuk a vizet vagy amit inni szokott melegbe tejet ne nagyon adjunk neki mert megérthat na szoval felszivjuk és a szájába belenyomjuk igy mindig isznak...
2009. júl. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

kösz a válaszokat

nem szotunk adni neki száraztápot mert tudjuk hogy nem iszik hozzá

nagyon lusta cica de vettünk neki 3-db labdát és minden este szokott velük játszani

szerintem nagyon hiányozhat neki a testvére mert mikor kicsik voltak a testvére csinált helyette mondent pl.: a testvére nyávogott ha ki akarnak menni, a testvére ugrott fel a filincsre ha be akartak jönni ...

amikor temettük el akkor nagyon rosszul érezte magát a cicám.

szerintem biztos hogy depressziós. mert amikor élt a testvére akkor mindíg játszott mostmár csak néha-néha játszik a golyókkal

2009. júl. 17. 07:10
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én kandúrom is keveset iszik a lányka sokkal többet vedel. Vettem nekik egy elektromos itatót (www.bewital.hu), abból már hajlandó inni. Korábban a mosdótálra mászott fel, onnan hajlandó volt inni.
2009. aug. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szegénykém! :( Foglalkozzatok vele sokat, szeretgessétek!
2009. aug. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
állandóan vele foglalkozunk és már jobban (többször ) szokott inni. kössz a válaszokat
2009. aug. 4. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!