Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyibe kerül az állatorvosi...

Mennyibe kerül az állatorvosi ellátás, oltások kölyökmacskáknak dr. Pálinkó Attilánál?

Figyelt kérdés
Dr. Pálinkó Attila állatorvos Budapest IX. kerületében rendel. Volt már valaki nála? Mennyibe kerül egy vizsgálat és a kezdő oltások egy két hónapos kiscicának? Milyen tapasztalaitok vannak az orvossal kapcsolatban?

2012. júl. 24. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Kevés esélyt látok arra, hogy valaki olyan rátaláljon a kérdésre, aki mostanában oltatta a cicáját. Az árak változnak. Hívd fel telefonon, csak így lehetsz biztos az árakban.
2012. júl. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Zajtai Klári válasza:
Én is valószínűleg későn olvastam a kérdést, de egyet mindenképpen el kell mondanom: állataimat évek óta dr Pálinkó Attila kezeli, nála felkészültebb, lelkiismeretesebb állatorvossal nem találkoztam. Az egyik legfontosabb tulajdonsága, hogy szereti az állatokat. A másik, hogy tudja, mit jelent a gazdinak az kedvence, ezért empátiával fordul a gazdihoz, mindent megbeszél, elmond. Én mindenkinek ilyen orvost kívánok.
2013. jan. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!