Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti mit csináltatok, amikor...

Ti mit csináltatok, amikor haldoklott a macskátok?

Figyelt kérdés
Én már kisírtam a szemem. 6 napja van nálunk, és még fél éves sincs szegény. Egyre rosszabb az állapota, szóval már mondható, hogy haldoklik. Voltunk tegnap állatorvosnál, bár akkor nem mutatta, hogy beteg, csak nagy és kemény volt a hasa. Már lázas is, és egyre többet alszik, meg már nem is játszik annyit. Ti mit csináltatok, mikor haldoklott?

2012. júl. 25. 19:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Állatorvoshoz vele aztán, ha nem lehet menteni akkor marad az altatás. NE hagyd szenvedni!
2012. júl. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hogy ne szenvedjen tovább,az a leghumánusabb ha örökre elaltatjátok a dokival..:(
2012. júl. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mondom, tegnap voltunk orvosnál. Adott neki injekciót/antibiotikumot és féreghajtót. Mert azt mondják, hogy a férgek miatt is lehet gázos belül... Holnap megyünk vissza..., de akkor is. Nem tudom, addig mit csinálhatnék vele. Bár nem fáj semmije, de nagyon kókadt és egyfolytában alszik, pedig még tegnap egész nap harcolt a másik kismacskával, és rá sem lehetett venni az alvásra.
2012. júl. 25. 19:40
 4/13 Vicuska87 ***** válasza:

Vagy FIP, vagy féreg, de szerintem inkább FIP!

Hagyd az állatorvosra, ha majd ő úgy látja jónak, akkor altatja!

2012. júl. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nah. Anyával megmértük a lázát. Szegény ott nyávogott. Erre kiderül, hogy nem lázas, csak ANYÁM REAGÁLTA TÚL! De, mi az a FIP?
2012. júl. 25. 20:04
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem FIB. Mert nincs folyadék a mellkasban és nem jár nehezen, vagy kel fel... lehet, hogy még is csak férges.
2012. júl. 25. 20:07
 7/13 borcsi02 ***** válasza:

Remélem,holnap kiderül,mi a baja!Azért ne temesd szegényt már most,attól függetlenül,hogy rosszul van.Ha esetleg mégis hashártya gyulladása van,és az okozza a puffadást,annak is több fajtája van,és ezek közül csak egy bizonyos nem gyógyítható,ha jól tudom.És mástól is lehet puffadt a pocija.Ha valami nem stimmel egy cicánál,ugyanúgy sokat alszik,mint egy ember.

A doki majd informál,ott van a legjobb kezekben a cicusod!

Drukkolok,hogy minden jól alakuljon!

2012. júl. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Enyém valóban haldoklott, leállt a májműködése. Doki próbálkozott javítani, de 3 nap után mondta, hogy semmit nem tud tenni. Hazavittük, egész éjjel virrasztottam mellette, akkor már kómában volt.Utólag jöttem rá, azért mondta, hogy másnap vigyük vissza, mert így el tudtunk tőle búcsúzni. Másnap lett elaltatva.
2012. júl. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy csak a fereg okozza ... ne beszeld be magadnak hogy haldoklik ... gondold azt hogy meggyogyul es szersd. kenyeztesd , simogasd, es ha nem lesz valtozas akkor vidd el dokihoz hogy vizsgallja meg ujral.... Ne veszitsd el a remenyt... nagyon sajnalom a cicadat, es nagyon drukkolok hogy gyogyulljon meg mert akar milyen kicsi is egy macska annal jobban tud fajni az elvesztese :(((((((( tapasztalat... GYOGYULAST!!!1
2012. júl. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Én már nem temetem! Anyám miatt temettem. Ez nekem bemesélte, hogy már egy napja lázas a macska, mikor teljesen normális folt a hőmérséklete. Igen, szerintem is férges.

[link] itt alszik az ágyamban. Raktam mellé pár plüsst, így sokkal aranyosabb, nem?

Az a szerencse, hogy ma már hiperaktív, és nem alszik el az ölemben. :)

2012. júl. 26. 10:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!