Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nyáladzik nagyon a cicám?

Miért nyáladzik nagyon a cicám?

Figyelt kérdés
Máskor is volt, hogy elaludt és kibuggyan a nyála, de ma reggel egy tenyérnyi folt volt a fekhelyén (először azt hittem megázott az esőben vagy bepisilt), pedig kb. 2 órát aludt ott. Most is ahogy fekszik a széken (kicsit kilóg a feje mert nem fér el a széken) és a szék mellett már egy almányi nyáltócsa van, holott kb. 20 perce alszik ott. Normálisan eszik, néztem a fogait nem láttam semmit, nincs semmi panasza (nyávogás, vagy étvágytalanság, stb.), 1,5 éves.
2012. júl. 26. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Szexi macskákról álmodik.
2012. júl. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

úgy beájult, hogy elfelejtett nyelni :D a mi cicánk ezt akkor csinálta, ha ölbe vettük és simogattuk. kókadozott a feje, dorombolt, úgy belemerült a kéjelgésbe, hogy tiszta nyál lett a ruhánk tőle XD zsepit kellett a feje alá tennünk :P


nem egyedi az eset, egyszerűen jól érzi magát :)

2012. júl. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nyugi, semmi baja sincs. Én ugyan ember vagyok, de az én párnámat is el szoktam áztatni.
2012. júl. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ma az enyém is feltűnően "csöpögtetett":D Én imádom nézni, mert ez valahogy nem folyik szét, hanem csepp alakban marad, és engem szórakoztat. Lehet az idő, vagy valami:)
2012. júl. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor jó. Meg is lepődtem reggel amikor az a nagyobb folt ott volt a fekhelyén. Nem volt pisiszagú, de amúgy is egész pici kora óta ha bent alszik a házban ha ki kell mennie nyávog, kaparja az ajtót, stb. Többször volt már hogy akárhova feküdt pici nyálfoltokat hagyott, de ennyit még nem. Legalábbis eddig nem vettem észre.
2012. júl. 26. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!