Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja a cicának ha megy a...

Mi baja a cicának ha megy a hasa? De semmi más baja nincs csak megy a hasa. Emberi hasfogót lehet neki adni? Vagy mit kell tenni ilyen esetben?

Figyelt kérdés
2012. júl. 26. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Emberi hashajtót semmiképp, az árthat neki, vidd el állatorvoshoz, ő majd megmondja mi a teendő. Fogd diétára. De nem is értem, ilyen esetben miért itt kértek segítséget, egyszerűbb lenne, ha bepötyögnétek a doki számát, ő tudna biztosat mondani...
2012. júl. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Vicuska87 ***** válasza:

ORVOS!


Ha sűrűn megy a hasa, akkor akár ki is száradhat!

Lehet hogy tejtől, ha adsz neki. Lehet betegség, okozhatja férgesség is, vagy akár étrendbeli váltás szükséges!

2012. júl. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Emberi gyogyszer macskanak halalos!!!!! Milyen etelt kap? Ferges, bolhas? Tenyleg vidd orvoshoz, ha sokat hany!
2012. júl. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hányni nem hány abszolút, meg hízik is szal végképp nem értem miért megy a hasa, nem kap tejet mert tejallergiás (mondjuk lehet h szobszédoknál olyan eszik, mert sűrűn elkószál) amit ellenőrizni sajnos nem tudok hogy mikor hol mit eszik. Szal meg sokat eszik és iszik is. Nő a testsúlya neki. Én nem vettem észre hogy megy a hasa, tesóm mondta h megy neki meg pukizik. Moslékot kap de inkább tömény kaját kap, semmi olajos és tejes dolog.
2012. júl. 27. 17:17
 5/6 A kérdező kommentje:
Jah meg amikor egész nap vele vagyok akkor is max. 2-szer látom hogy megy a hasa. Többször nem.
2012. júl. 27. 17:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha moslékot kap, attól megy a hasa. Bármit megehet így, fűszert, kenyeret, gondolom nyers húst is. Jobb lenne, ha csak húst, zöldséget kapna, semmi gabonát.
2012. júl. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!