Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy 19 napos kiscicat mar meg...

Egy 19 napos kiscicat mar meg lehet furdetni? Ha nem meddig kell varjak az elso furdetesig?

Figyelt kérdés
2012. júl. 26. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy 19 napos kiscicát nem is nagyon kéne fogdosni... fürdetni meg bőven ráér azután, hogy már teljesen el lett választva az anyamacskától, és eszik rendesen mindent. Plusz egy macskát, kivéve ha hosszú szőrű, nem is kötelező fürdetni.
2012. júl. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Miért akarsz megfürdetni egy ilyen pici cicát? Szerintem semmilyen nyaggatás nem tesz neki jót.
2012. júl. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én békén hagynám. Ne fürdesd.
2012. júl. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
jaj azt elfelejtettem ideirni hogy a mamaja meghalt es most en nevelem
2012. júl. 26. 20:41
 5/9 anonim válasza:
Akkor törölgesd át langyos nedves szivaccsal. Szerintem ne fürdesd meg.
2012. júl. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

jo

koszi a valaszokat

2012. júl. 26. 20:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok, így persze más a helyzet. Én is azt javaslom, hogy langyos, enyhén nedves puha törlőronggyal törölgesd, leginkább a kis fenekét, naponta többször, és az arcát is. mit adsz neki enni?
2012. júl. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
macskatapszert, de mivel az nagyon megfogta a hazat keverek hozza egy kis tehentejet, es mostmar jo...
2012. júl. 26. 23:25
 9/9 anonim ***** válasza:
5 hetesen ráérsz megfürdetni :) addig langyos vízes szivaccsak törölgesdt át naponta+ száraz rongyall utána.
2012. júl. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!