Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A ti macskátoknak is ráragad...

A ti macskátoknak is ráragad a talpára a szilikon alom?

Figyelt kérdés
Minden szilikon alomnál ez van?

2012. júl. 27. 14:07
1 2
 1/11 Vicuska87 ***** válasza:
60%

Sosem használtam szilikon almot, mert higiénétlennek találom!

Én fressnapf-os Premiere excellente fahéjjasat használok!

Itt is van hogy 1-2 szemcse a talpukra ragad, de ez legalább mindig tiszta.

2012. júl. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Még kezdő vagyok ebben a témában, nem tudom melyik a legjobb alom, gondoltam a szilikonos jó.

Mennyibe kerül az az alom, amit írtál?

2012. júl. 27. 14:22
 3/11 Vicuska87 ***** válasza:

a fressnapfban a levendulás most le van árazva, 12 liter 3500 HUF!


Én úgy szoktam hogy feltöltöm az alomtálcát, és utána csak után töltök!

2012. júl. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Érdekesek ezek sz illatosított almok. A macskák általában nem szeretik a levendula szagát, úgyhogy nem is értem, hogy találhatták ki.
2012. júl. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Vicuska87 ***** válasza:
Szerintem semmi érdekesség nincs benne. Az enyémek ugyanúgy imádják a fahéjjast, a zöldalmást, és a levendulást is!
2012. júl. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag mindegyik alom ráragad a talpukra, ill. a talppárnák közé szorul és onnan kiesik. Én azt tapasztaltam, hogy legkevésbé a szilikást hordják ki. Nem hiszem egyébként, hogy "higiénétlen" lenne, nem jobban, mint az utántöltögetős.
2012. júl. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
mi a szilikonossal folyamatosan harcolunk, mindig kihordják és szétszórják, ami nem túl jó a talpadnak :)
2012. júl. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Maxitabi ***** válasza:
100%
Szerintem is mindegyik tapad nekik es szóródik...Ez is, roszog a talpad alatt, de én éppen higienikusabbnak tartom a többinel- 16év cicatartás-alompróbálás utan nekem ez jött be.De neked kell kitalálnod,mi jön neked be.
2012. júl. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálam két cica van. Az egyik finoman, aprólékosan működik az alomban, szinte alig hord ki pár szemet. A másik aztán bepótolja: csüdig áll az alomban, akkora gödröt készít magának, aztán nagy vehemenciával temeti be. Amíg nem a szilikást használtam, minden tele volt apró alomszemcsével, sokszor naponta 2x is söpörnöm kellett. Ráadásul azt szét is tapostuk.
2012. júl. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, mi lenne higiénétlen a szilikagélesben? A legjobb nedvesség-és szagelszívó tulajdonságú anyag. (még a kémiai laborokban is használják a szilikagélt)
2012. júl. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!