Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem fog "megharagudni" a macskám?

Nem fog "megharagudni" a macskám?

Figyelt kérdés
Több mint egy hónapja nem vagyok otthon. Napok óta csak a macskámról álmodok. Nem fog megharagudni ha haza megyek? Legalább még egy hétig nem is leszek otthon. Természetesen nem egyedül hagytam. Ja és normális macska lehet nem haragudna meg, de én annak a macskának megmentettem az életét még kis korában. Ott volt a kocsik alatt halálra rémülve én meg haza vittem. Ezzel mentettem meg és ezt ős is tudja. Na szóval nem fog rám haragudni hogy ennyi időn át nem látott?

2012. júl. 27. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy kicsit orrolni fog, de előbb-utóbb megbocsát. Ne aggódj! A macskák egyébként is elsősorban helyhez, és annyira emberhez kötődnek. Ha van, aki helyetted eteti-itatja, ő akkor már tökéletesen boldog. Max. azt hiányolja, amit eddig te vele játszottál. De majd megbékél, és helyrejön minden.
2012. júl. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem nem fog megharagudni rád pláne ha tudja hogy megmentetted az életét...... :)
2012. júl. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 borcsi02 ***** válasza:
Szerintem örülni fog,ha végre találkoztok majd,még ha nem is mutatja majd annyira eleinte,hamar visszaáll minden a régi kerékvágásba.
2012. júl. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem biztos ám, hogy emlékszik arra, hogy megmentetted az életét, mert a cicák emlékezete nem olyan, mint a kutyáké. Inkább valami olyan ragaszkodás lehet benne, aminek az okára már nem emlékszik, csak szeret téged.


"A macskák egyébként is elsősorban helyhez, és annyira emberhez kötődnek."


Gondolom, azt akartad írni, hogy NEM annyira emberhez kötődnek.


De ez tévedés. Csak az a macska kötődik inkább a helyhez, akivel nem foglalkozik a gazdája.

2012. júl. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez a macska kivételes csak hozzám kötődik.
2012. júl. 29. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!