Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 1 éves macskát mennyi időre...

1 éves macskát mennyi időre lehet egyedül hagyni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy 2 napra egyedül lehet hagyni? Gazdi elmegy reggel és hazajön másnap délután... Persze kaja meg jó sok víz lenne kirakva. Meg most amúgyis alszik egész nap. Nem akarok rossz gazdinak tűnni, még nem csináltam ilyet, de ezért szeretnék válaszokat kapni.
2009. júl. 16. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Két napra egyedül hagyhatod, azzal nem lesz gond, csak víz legyen bőven, több helyen is főleg ha ilyen meleg van, mint most. Ha ennél hosszabb időről lenne szó, akkor ajánlanám, hogy ismerős vagy rokon naponta egyszer látogassa meg a cicát, etesse meg, cserélje ki a vizét és tegye tisztába.
2009. júl. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem lakásba ennyi idöre magára lehet hagyni.legyen sok kaja,viz,tiszta alom
2009. júl. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az elsővel, nekem kijárós a cicám, és ha nincs itthon senki ( a hosszabb távú távollétre gondolok, nem a "kisboltbamenés"-re) akkor bizony kint van a macskusz és volt már hogy 2 napig nem volt itthon senki. Van alvóhelye az erkélyen, ott jár ki-be amúgy, meg sok víz+kaja. És ránéz mindig valaki (átlag naponta), ha hosszabbtávon nem vagyok otthon.

Azért azt hozzá kell tenni, hogy ő kóbor cica volt és mivel oltva van, nyugodtan engedem ki, nem is lehet sokszor bent tartani a kis bolondos fejjel megy az ablaknak...

Szóval nyugodtan egyedül hagyhatod, csak ne hagy kint semmi olyat, amit megehet/rághat beszippanthat és baja lenne tőle.

2009. júl. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a szobacicáimat nem hagynám egyedül 1 napnál tovább, mert tudom, hogy nem jó nekik! Sokszor 10-12 óra után is látom a sértődöttséget rajtuk! Volt már olyan, hogy azért rosszalkodtak mert nem volt annyi időm rájuk! de te ismered a cicád, ha nyugis akkor biztos nem sértődik meg! :)
2009. júl. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen gondom van,2-3 napra kéne egyedül hagynom,de kicsit félek,bár ha megvan a megszokott környezet,a saját dolgai(nálunk a kedvenc egérke mindig mindenhol ott van)kaja,víz,ablakok bezárva..ilyesmi,akkor nem lehet gond...én még macskapanziót nézegettem,de félek,hogy ott meg nem úgy látják el,vagy szomorkodik majd...nehéz ügy:)
2009. júl. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sokkal jobban megviselné a macskapanzió, mint az otthoni egyedüllét. Valószínűleg úgyis a nap nagy részét át fogja aludni.
2009. júl. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha csak ritkán fordul elő, akkor az nem nagy probléma.
2009. aug. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!