Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 3 hónapos kiscicának 2 napja...

3 hónapos kiscicának 2 napja hasmenése van. Elmúlik vagy vigyük orvoshoz?

Figyelt kérdés
A cicát 3 napja egy menhelyről hoztuk el, ott azt mondták nem megy a hasa, nincs betegsége, csak annyi, hogy kicsit sovány. Elhoztuk és rá egy fél napra kezdődött az egész.
2009. júl. 16. 21:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Megvoltak a kezdő oltásai? Mert ha nem akkor előfordulhat, hogy hazafele elkapott valamit. Én biztos, hogy elvinném orvoshoz. Mert van egy kiscica betegség, aminek ez a tünete. Ha mégsem viszitek orvoshoz, akkor itassatok vele sok vizet. Jut eszembe, tejjel itatjátok? Mert ha nem szokott hozzá a szervezete, akkor valószínű, hogy attól van hasmenése.
2009. júl. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Tejből csak laktózmenteset szabad adni a cicáknak, mert a rendes tejtől hasmenésük lehet.
2009. júl. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Adjatok neki diétás kajcsit, rizst, szárazkaját, ha megy a hasa továbbra is akkor orvost javaslok.Tejet ne adjatok neki, mert a cicák laktóz érzékenyek amitől szintén hasmenésük van. Idősebb cica székletlazítására lehet tejet adni, de egyébként nem jó nekik! Azért néha én is adok nekik, de csak mert szeretik.
2009. júl. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kezdő oltásai megvannak, és igen ivott tejet, bár annyira nem nagy mennyiségben
2009. júl. 16. 21:41
 5/12 anonim ***** válasza:
Az mindegy, hogy mennyi tejcsit ivott, okozhatta az a hasmenést! Innentől kezdve ne adj neki! Az én cicámnak hetekig volt hasmenése, átvészeltük szerencsére diétával.Neki is csak kiskorába volt ez és a befogadása után. Lehet, hogy idegi alapon van? de biztos elmúlik, nyugi!
2009. júl. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Akkor innentől csak víz és diétás kaják, köszönöm a válaszokat
2009. júl. 16. 21:59
 7/12 anonim ***** válasza:

adjál neki inni mindig kammilla teát,mert az görcs,és gyulladás csökkentő

sok sikert!:D

2009. júl. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Írta valaki előttem a száraz kaját, próbáld meg két napig csak azt adni neki, az én cicámnál ettől elmúlt a hasmenés.

A kamillateát egy macska sem issza meg, azzal inkább ne kisérletezz. Tejet tényleg ne adj neki.

2009. júl. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi remélem be fog válni. Akkor mostantól csak víz és száraz kenyér:)
2009. júl. 16. 22:23
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem száraz kenyér!!!!

Száraz macskatáp!

2009. júl. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!