Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miert nem talalja a macskam a...

Miert nem talalja a macskam a helyet?

Figyelt kérdés
Van egy majdnem 2 eves macskam, de amiota megvan estere folyton nyavog,hogy engedjem be a szobaba, ha beengedem nyavog , hogy engedjem ki, es ez igy megy mig muszaj bezarjam a konyhaba , mert egyszeruen nem tudok tole aludni, reggelig kepes es nyavog h engedjem ki es be...
2009. júl. 16. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem hagyod résnyire nyitva az ajtót? Neked se esne jól, ha bárhova bemennél és rögtön bezárnának.
2009. júl. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyd nyitva az ajtót, vagy vegyél rá cicaajtót!Kíváncsi lennék mit csinál majd ha ki-be járkálhat.
2009. júl. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nekunk a hazunk ugy van epitve , h korbe lehet menni, es ha nyitva hagyom az ajtokat akkor a szuleim mikor felkelnek felkoltenek ahogy beszelgetnek mert mindig behallatszik minden,mind1 nem is ez lenne a gond, hanem akkor rajon a macskamra egy ilyen maszirozasi roham, es utana mintha begerjedne elkezd erosen dorombolni, es marni, igy vegkep nem hagy aludni. csak ennyi bajom van vele, ha tudtok tippeket kerlek irjatok meg h mit csinalhatnek vele.. elore is koszonom.
2009. júl. 17. 10:51
 4/6 anonim ***** válasza:
nálunk ugyanez van,se kinn,se benn nem jó....pl.az én cicám mindenhová jön utánam...
2009. júl. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor viszont szoktasd rá valamelyikre! kint vagy bent! Nem hiszem, hogy átnyávogja az életét minden este! Megszokja szerintem, nem buta állat!Vagy csinálj neki kintre egy kis fészket ahol szivesen pihen!
2009. júl. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a hazba van, de nem lehet tole aludni ma is 5kor mar nyavogot , nem tudom nem talalja a helyet, feljebb mar irtam h mit csinalna ha kinyitnam az ajtot..
2009. júl. 18. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!