Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek egészséges a...

Szerintetek egészséges a kiscicám?

Figyelt kérdés
ma született, vagy úgy 3-4 órája, mozog is, meg nyávog is szépen, csak annyi a baj, hogy még nem szopott, szerintetek ez baj? (most fordult elő először hogy a macska ott a háznál fialt meg, mert általában elment vhova...)
2012. júl. 28. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
igen, baj, egy újszülött kiscica 2 óránként kell hogy egyen. biztos nem evett? nem hogy csak nem láttad amikor eszik?
2012. júl. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
úgy kb 20 percenként néztem rá, de amúgy miért nem akar szopni? pedig ahogy megnéztem egészséges kiscica.... :\
2012. júl. 28. 22:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Az anyja volt féregtelenítve, érintkezhetett beteg kóbor macskákkal?

Talán ő nem lett beteg, de életképtelen utódot szült.

Inkább ivartalaníttasd és hozz egy kismacskát valahonnan, ahol véletlenül született.

2012. júl. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
na sikerült :D, lent voltam nála az előbb, és megfogtam óóvatosan a kiscica fejét, és az anyja egyik cicijéhez (nemtom macskáknál h nevezik pontosan :D) raktam közel, és ráharapott, és elkezdett szopni =), remélem ezután majd magától is megfogja találni =)
2012. júl. 28. 22:22
 5/6 anonim ***** válasza:

emlő :) de szerintem tök mindegy xD

nők melleire is szokták mondani az orvosok hogy emlő szóval akár cicit is lehet mondani a macskának :D

2012. júl. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az csecs :) Amúgy most már máskor is oda fog fialni a cica ha biztonságban érzi magát.Előfordul hogy nem tudja a kiscica mi a dolga.Ha szopik akkor már nincs probléma:) Hány darab született?
2012. júl. 29. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!