Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska szakértők (? )

Macska szakértők (? )

Figyelt kérdés

Tudnátok pár kérdésemre válaszolni?

1. macskát lehet otthon egyedül hagyni?

2. ha pók van a lakásban a macska elkapja?? (a szomszédom macskája játszik a pókkal,majd megöli. Mennyire jellemző a macskákra ez a fajta viselkedés?

3. érdemes különleges fajtiszta macskát venni?


Elnézést a kérdéseimért,de nem értek a macskákhoz.


2012. júl. 29. 15:22
 1/10 anonim ***** válasza:

1,hosszú időre nem

2,nem biztos,inkább a legyeket kergeti

3,én inkább a házi cicákra szavazom

2012. júl. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1.nemtudom, szerintem egydarabig igen, mint a kutyat ugy nagyjabol, vagy kicsit tovabb

2. nemtudom

3. az egyik rokonunk pl burmila cicat akar es nagyoncuki szerintematol fug, akarod hogylegyen e valami kulonleges tulajdonsaga, meg ijesmi, meg az izlesedtol fug, a sima hazicicak is jok


9 es fel eves fiu

2012. júl. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Vicuska87 ***** válasza:

1: igen lehet, pár órára

2: igen elkapja a mcska, bár macskától függ.

3: Mindenkinek saját döntése, de szerintem igen érdemes.

Nekem 2 exoticom van, és imádom őket!

2012. júl. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1. Sokáig valóban nem, én teljesen egyedül legfeljebb úgy szoktam, hogy szombat reggeltől vasárnap estig. Akkor is sok víz, sok kaja...

2. Pókot is, legyet is.

3. Mindenképpen fajtisztát vegyél. Nagyon rossz, ha csak az egyik szülő macska, a másik meg esetleg ló, kutya, vagy kaméleon. Amennyiben azonban arra gondoltál, hogy FAJTAtiszta legyen-e, nos az tökmindegy. Egyébként mára a házicica is kapott fajtanevet. Európai rövidszőrűnek hívják. Ugyanis a házimacska az a FAJ neve.

2012. júl. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

1. Kb addig lehet őket magukra hagyni mint egy kutyát de sztem egy napot kibírnak egyedül.

2. Ez macska függő. A legtöbb játszik vele van amelyik meg is öli. Az én cicám pl csak nézi őket , hozzájuk se nyúl.

3. Érdemesnek nem érdemes.Ha nincs olyan fajta mi régóta tetszik, nem járnál vele kiállításra nyugodtan vehetsz házi cicát sajnos nagyon sok nem kívánt kiscica van az országban ingyen is biztos találsz olyan cicust aki tetszik.:)

2012. júl. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

1: Reggeltől estig nálunk egyedül vannak,hisz dolgozni kell :)De max 48 órát lehet otthon hagyni egydül sok vízzel és kajával.


2:Változó..nálunk csak legyilkolják a pókokat,legyeket és én takarítom el a tetemeket.


3:Ha van egy álom fajtád akkor ige,divatból ne.Sok árva cica vár macskamentőknél az igazi gazdira.

2012. júl. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1. csak kevés időre

2. nem jellemző. inkább csak nézi + a pók a legtöbbet a plafonon van oda meg nemigen tud felmenni :D

3.attól függ, ha kinti macska akkor nem mert bármi történhet vele, de ha benti akkor szerintem érdemes egy szép cicát venni

2012. júl. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.


Az első kérdésemnél elfelejtettem oda írni,hogy az egyedül hagyást úgy értettem,hogy dolgozó emberek vagyunk,és így 8-9 órát kéne a lakásban egyedül lenniük. De gondolom ez másoknál sem okoz gondot.

A póknál több embertől is hallottam, hogy van macska amelyik levadássza, vagy játszik vele, vagy megöli. Ez azért fontos,mert elég nagy pókok szoktak néha a földön szaladgálni.

Fajtatiszta (remélem most jól írtam,) csak azért érdekelne,mert akkor különleges macskám lehetne. Kimondottan szoba cicában gondolkodom, nem kerti cicára..

2012. júl. 29. 17:37
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen, elvan egyedül, de legyen játéka, kaparófája és mikor otthon vagytok, játszatok vele sokat!

Macskafüggő. Nekem is van lusta és vadászós cicám is. :)

Csak akkor, ha kiállításra mész. Sima házi cica a legjobb, erős immunrendszerrel és nagy szívvel. :))

2012. júl. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
.
2016. aug. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!