Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nemzetközi macskakiállításon...

Nemzetközi macskakiállításon milyen árban mozognak a kiscicák? Olcsóbban hozzá lehet jutni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 29. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:

???? A kiállítás nem macskavásár.Bár van itthon olyan is.....

Egy macska annyi amennyit a tenyésztője kér érte ergo ki mennyire tartja az állatát a munkáját.Úgy gondolom,hogy nincsenek standart árak. De ne ár szerint válassz cicát.

2012. júl. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Biztos, hogy drágábban kapod meg a kiállításon, mint egyébként. Már maga a tény, hogy kiállításon van a macska (tehát fajtájának egy, esetleg az átlagnál szebb, jobb egészségesebb példánya) felveri az árat. Érdemes a kiállításokon névjegykártyákat gyűjteni és az eladókat később keresni.
2012. júl. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, előfordulnak "akciók" és akkor olcsóbban adják a cicákat a válság miatt.
2012. júl. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kedves második!Egy show macska drágább egy kedvencnél ez evidens,de egyébként a kiállításon mért adná a tenyésztő drágábban mint általában?
2012. júl. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A tapasztalat mondatja velem, hogy a kiállításon drágább a cica. Nem minden tenyésztő állít ki, nem minden alom egyforma. Aki a kiállításon megfelel, díjat nyer, az drágább. Az én cicám (ajándék volt, nekem sajnos nem telik) kiállításon lett megvásárolva, díjnyertes szülőktől. A testvére később olcsóbban kelt el. Persze lehet, hogy azért kellett leárazni, mert az eredeti magas áron nem kelt el az összes macsek. Szoktam nézni a tenyésztő honlapját akitől az enyém származik, látom az árakat. Egyébként egy kiállított cica, egy díjnyertes alom általában valóban garancia az egészséges állatra és ez nagyon fontos. A tenyésztők sok jó tanáccsal is el tudnak látni, a tartással, neveléssel, táplálással kapcsolatban. Sok tízezer forint kifizetése után ez sem mindegy. A másik cicámat a neten találtam, egy magát tenyésztőnek kikiáltó szaporítótól hoztam el. Fajtatiszta (első utunk az állatorvoshoz vezetett) mostmár gyönyörű, egészséges. Jóval olcsóbb volt, mint a kiállított cicus. Ugyanaz a fajta, ugyanabban az évben születet. Nem akartam, hogy az első magányos legyen, mert sokat vagyok távol,ezért vettem meg. Mégegy kiállított példányra nem tellett volna. Egyébként semmi különbség nincs köztük, imádják egymást és én is őket.
2012. júl. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!