Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy vegyem rá anyumékat?

Hogy vegyem rá anyumékat?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy szfinx cicát.Engem elsőre elbűvöltek ezek a cicák! Csak nem tudom szüleimet , hogy vegyem rá , hogy lehessen is ilyen cicám? Mert eleve nem szeretik a macskákat és amikor megkérdezték , hogy néz ki (mert először csak elmondtam azt , hogy milyen a temperamentuma , viselkedése , jellem mindent amit a interneten találtam róla) És Engem elsőre elbűvöltek ezek a cicák! Csak nem tudom szüleimet , hogy vegyem rá , hogy lehessen is ilyen cicám? Mert eleve nem szeretik a macskákat és amikor megkérdezték , hogy néz ki (mert először csak elmondtam azt , hogy milyen a temperamentuma , viselkedése , jellem mindent amit a interneten találtam róla) És hát a kép láttán azt mondták , hogy ilyen macskát sohasem vesznek. De én tényleg nagyon szeretnék egy ilyen cicát! Tehát valami tipp , hogy vegyem őket rá? :)át a kép láttán azt mondták , hogy ilyen macskát sohasem vesznek. De én tényleg nagyon szeretnék egy ilyen cicát! Tehát valami tipp , hogy vegyem őket rá? :)
2012. júl. 30. 16:21
 1/8 anonim válasza:
Az van amit a szüleid mondanak, nem fog megváltozni a véleményük valószínűleg. És ne írj le mindent kétszer :D
2012. júl. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jólvan az véletlen volt ! :D Én is utólag vettem észre.. És semmi esély , hogy megváltozik a véleményük?
2012. júl. 30. 16:27
 3/8 anonim válasza:
Mond nekik hogy nem is kerül 100 ezerbe:D
2012. júl. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A temperamentum, a jellem és a viselkedés teljesen egyénfüggő. Ha állatot akarsz, akkor menhelyről vagy gyepmesteriről szerezz inkább... Ha meg nem az az elbűvölő cica lesz, mint amilyenre számítasz, akkor nem fogsz vele törődni és akkor kinek lesz igaza? A szüleidnek.
2012. júl. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 aya26 ***** válasza:

Én nem bántani szeretnélek, vagy hasonló, de nem mindegy milyen a cica? Főleg, h ez a fajta elég drága .. Nekem egy házicicám van, és szerintem őket is ugyanannyira lehet szeretni mint egy több tízezer forintos cicát.:)

Egyébként nem tudom milyenek a szüleid, de én nem tudtam az enyémeket egyből rávenni, hirdetésben láttam, elmentem érte, hazahoztam, és egyből beleszerettek!! :D

2012. júl. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tuti hogy nem fog változni a válaszuk főleg ha alapból se szeretik a macskát. Majd lesz ilyen macskád ha saját lakásban laksz :)
2012. júl. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nem hiszem hogy meg fog valtozni a velemenyuk

probald meg azt mondani h nem a kulso szamit es h te fogsx takaritani nala te eteted stb

vagy fogadj orokbe!

2012. júl. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 borcsi02 ***** válasza:

Szerintem is gondolkozhatnál másféle cicában. Egy szfinx macskára mindig lesz kereslet,és lehet,sorban állnak értük a leendő gazdik,szemben a mostanában született rengeteg házi kiscicával,akiknél esélytelen,hogy egyáltalán lesz egy normális otthonuk,gazdájuk!!:( Tele vannak a menhelyek is gyönyörű,elbűvölő apróságokkal,akik ugyanúgy megérdemelnének egy otthont,szerető gazdit,mert nem ők tehetnek róla,hogy megszülettek és utána eldobták őket. A sima házi cicák is nagyon szépek és hihetetlenül aranyosak tudnak lenni,ráadásul neked is jó érzés lenne,ha tudnád,megmentettél egyet közülük.

Nem akarlak agitálni ezügyben,mert te tudod,mit szeretnél,de talán gondolkozhatnál ezen.:)

Egy ilyen esetben ráadásul szerintem a szüleid is másként állnának a dologhoz,mert ők is értékelnék a cselekedetedet!:) Ha ennyire nem akarnak macskát,ez lehetne egy járható út.Na meg,ha olyan macskát vinnél haza,amit még kép alapján is elutasítanak,elég kicsi az esély rá,hogy később szeretnék,elfogadnák,és ez senkinek,legkevésbé a macskának lenne jó.:(

Később,amikor már önállóan dönthetsz ilyen ügyekben,majd vehetsz szfinxet,ha még akkor is szeretnéd!

2012. júl. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!