Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért megy a macskám hasa?

Miért megy a macskám hasa?

Figyelt kérdés

Van egy 3 hónapos kicsmacskám, kb. 4-5 napja megy a hasa és bágyadt, néha semmihez nincs kedve, pedig virgonc cica alapvetően. Mi lehet a baja? Eddig nem vittem orvoshoz, gondoltam csak rosszat evett, vagy valami apró betegsége lehet, mert a bágyadtság csak 1-2 napja van.

Olvastam, hogy a tejtől is lehet, Ő még mindig szopik, lehet ez a baj?

Illetve még egy kérdés: ha el kell vinnem orvoshoz, az kb. mennyibe fog kerülni?

A Rottweileremre 2 hónapja egy kullancsfertőzés miatt 66,000 Ft-ot hagytam az állatorvosnál, és ez mégegyszer nehezen férne bele. :/

Előre is köszönöm az ÉRTELMES válaszokat!


2012. júl. 31. 00:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Anya tejtől nem hiszem hogy foshat.

Vidd el az orvoshoz kizárt hogy annyit fizess. A macskánál egy műtét is csak 15-20 ezer forint.Meg ha lehet máshoz vidd mert 66k egy fertőzésér nevetséges...

2012. júl. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ha holnap sem javul elviszem. A Kutyára úgy jött ki a 66000 hogy 1 hétig volt ott, az állatkórházban.

Köszönöm a válaszod.

Várom a további válaszokat, és köszönöm.

2012. júl. 31. 00:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak valami bakteriális fertőzés lehet, amire kap esetleg néhány injekciót. (nekünk is volt hasonló mostanában)
2012. júl. 31. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyébként lehet attól is rosszul, hogy a hasmenés miatt kiszáradt a szervezete.
2012. júl. 31. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1-2 napig ok ha vársz,de ez a 4-5 nap már sok.Kiszáradhat a cica.Az orvos megméri a lázát,súlyát és ad szurit neki esetleg pasztát ha olyan az állapota,gyógytáp.Ezekért max 5000 forintot fogsz fizetni.
2012. júl. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez érdekes, az én 3 hónapos cicámnak is ez volt a baja most, annyi különbséggel, hogy az enyém hányt is. Nekünk nem volt pénzünk orvosra (ha rajtam múlt volna, már az első hányásnál elvittem volna) egyéb okok miatt, nem részletezem. Már jobban van, iszik rendesen, csak az étvágya nem jött vissza még.

Azt a 66 ezer forintot én nagyon sokallom, ha tudod, vidd másik dokihoz.

2012. júl. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha teheted akkor ne állatkórházba vidd mert ott sokat szoktak kérni egy sima rendelőhöz képest
2012. júl. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ma már kicsit jobb kedvűnek tűnik, de azért délután elviszem orvoshoz. Mégegyszer köszönöm a segítségeteket!
2012. júl. 31. 14:31
 9/9 anonim válasza:

Féregtelenicsd

a mi macskánk azért fosott mert nem volt féregtelenítve

2012. aug. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!