Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lakasban tartom, meg nincs...

Lakasban tartom, meg nincs ivartalanitva, es felek hogy elkezd jelolgetni. Allatkereskedesben vettem es semmilyen papirt nem kaptam a cicusrol. Szoval azt sem tudom hogy be e van oltva vagy nincs. Lehet ugy ivartalanitani ha nincs beoltva?

Figyelt kérdés
A kandur macskam kb 6 honapos.
2012. aug. 1. 02:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet igen, az oltások különböző betegségek megelőzésére vannak. Macska-AIDS, veszettség stb. Mivel lakásban tartod, nem valószínű, hogy más macskákkal/kutyákkal találkozik.

Pont jó korban van a cicád az ivartalanításhoz, vidd csak nyugodtan. Kandúr, úgyhogy nem fogja nagyon megviselni a műtét.

2012. aug. 1. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Állatkereskedésben???Én azt hittem ott már tilos kutyát/macskát árulni...Nyugodtan ivartalaníthatod,de az ltásokat pótolni kell.(2x kombi)
2012. aug. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 borcsi02 ***** válasza:
Én szinte kizártnak tartom,hogy az állatkereskedésben bármilyen oltást is adtak volna neki-nem szoktak ezzel foglalkozni.Csak úgy eladták neked és kész,pláne,hogy papírt sem kaptál és ilyesmit nem is mondtak neked. Kérdezd meg a dokit,mi a teendő ilyenkor,ő mindent tök jól el tud magyarázni,hogy az ember képbe kerüljön.:)
2012. aug. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 borcsi02 ***** válasza:
Ja,és azért bizonyos oltások beadása így is fontos,ha nem is kijárós cica!
2012. aug. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen már viheted ivartalaníttatni.
2012. aug. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat, sokat segitettetek ;)
2012. aug. 5. 06:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!