Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet bajuk a cicáimnak a...

Lehet bajuk a cicáimnak a több mint 1 éve (2011 májusában) lejárt "cicatej"től?

Figyelt kérdés

Ma találtunk rá...Kibontottam, megszagoltam, okés volt, úgyhogy a tej kupakjába öntöttem belőle, és kitettem a cicák elé, hogy nézzék meg tetszik-e nekik, bár utólag bánom :S Ahogy láttam tetszett nekik. Hárman ittak belőle (1,5 éves, ill 9 és 4 hónaposak), de felét sem itták ki a kupaknak (hárman együtt, szóval csak 2-3 kortyot ittak fejenként. (a 4 hónapos picit többet)

[link] --> ez épp nem whiskas volt, de a kupakja kb ugyanekkora.


Nem ittak túl sokat belőle, szóval remélem nem lesz bajuk, de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is. Nem kérek olyan kommenteket, hogy mekkora sz.r gazdájuk vagyok, vagy hogy sajnáltam a pénzt másikra (természetesen erről szó sincs, csak annyi, hogy nálunk nem lehet ilyen tejet kapni, a legközelebbi hely, ahol lehet, tőlünk 1 órányi kocsiútra van).


köszönöm a rendes válaszokat!



#baj #beteg #macskatej #cicatej #speciális tej
2012. aug. 1. 03:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint nem lesz tőle nagy bajuk. Maximum 1-2 napig menni fog a hasuk. Ráadásul a macska igen finnyás tud lenni arra amit elé raksz (kinél hogy), simán lehet hogy egyáltalán nem romlott meg az a macskatej.

Én azt mondom ne aggódj, esetleg néhány napig figyeld meg (ha tudod) mit sikerül "alkotniuk".

2012. aug. 1. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, figyelgetem őket, eddig szerencsére minden rendben, remélem ezután is :)
2012. aug. 1. 14:07
 3/4 anonim ***** válasza:
90% h nem lesz bajuk,max hányás vagy hasmenés
2012. aug. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem se lesz tőle bajuk, nyugi!
2012. aug. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!