Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy szoktassam ossze az 1...

Hogy szoktassam ossze az 1 eves kanduromat es a kiskandurt?

Figyelt kérdés

A parommal mar reg beszeltuk,hogy talan jo lenne egy uj cica is,mert mi dolgozunk ,o meg szegeny unatkozik folyton.Na most tegnap a parom felszedett a foutra kidobott kiscicat es hazahozta.O is kandur.De meg pici,szerintem olyan 1 honapos lehet.Hat nem igazan szeretik egymast,este kicsit osszezartuk oket,de morgas meg fujas lett belele+2 meter tavolsagtartas.Az elobb kiengedtem az udvarra oket (kertes hazban lakunk) de kergetik egymast.jobban mondva a kicsi kergeti a nagyot :)) fujnak egymasra es hol egyik ,hol a masik pofozkodik.Ezt most azert hagyom,mert gondolom,ki kell alakuljon kozottuk a hierarhia.Jo,most nyilvan ha durvan osszemennek,beleszolok,de most meg haggyam ugye?Hogy tudnam osszebaratkoztatni oket? 2kor el kell menjek itthonrol,hogy hagyjam itthon oket osszezarva?a kicsit zarjam el?Mit csinaljak,hogy kedveljek meg egymast???koszi elore is a valaszokert!


21/L


2012. aug. 1. 08:32
 1/3 anonim ***** válasza:

időbe telik mire megszokjak egymast, foleg a nagy a kicsit. en nem zarnam ossze oket.

meg szerencsések vagytok, hogy a nagy csak egy éves, mert minel nagyobb,minél régebb óta van nalatok, annal főnököskodobb a kandur

probalj mindkettovel egyforman foglalkozni, ne érezzék mellőzve magukat.

hibákért bocsi, telefonrol írom:)

2012. aug. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem gond,koszi szepen a valaszt :)
2012. aug. 1. 08:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egyelőre ne zárd össze őket.Ha van kajájuk megszokják majd egymást.Egyenek egymás mellett kis távolságban.A közös kajálás természetessé teszi majd egymás társaságát.Pár hét és már játszanak vagy nem is törődnek egymással.Most még az újdonság erejével ismerkednek.A héten még legyenek külön amíg nem vagytok otthon nehogy a pici addig idegesítse a nagyot amíg az durva lesz.De ha otthon vagytok minél többet legyenek együtt.Szerintem jóban lesznek,bár biztos sokat fognak birkózni.
2012. aug. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!