Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az állatkínzásnak számít ha...

Az állatkínzásnak számít ha valaki visszadugja a cica seggébe a farkát?

Figyelt kérdés

2012. aug. 1. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, ki tette ezt?
2012. aug. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Senki, csak elgondolkoztam rajta.
2012. aug. 1. 18:30
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
fölösleges szenvedést okozni egy állatnak = állatkínzás...
2012. aug. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Ja, persze. Okosan csináld a dolgaidat, és ne kínozd az állatokat, mert 2 percbe telik lenyomozni, hogy ki vagy, honnan írsz, milyen internetet használsz, stb.

Akkor most én is elgondolkozom rajta, csak úgy, mennyibe telne feljelenteni egy újabb állatkínzót...

2012. aug. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jó, akkor gyere, nyomozz le, hívd ki a rendőrséget és próbálj meg rámbizonyítani valamit amit meg se tettem. Sok szerencsét.
2012. aug. 1. 19:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem akarok veszekedni, de ez is annak minősül, mert amit csinál az illető, az az állatnak nem jó érzés, kínzásnak számít.
2012. aug. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem akarok veszekedni, de ez is annak minősül, mert amit csinál az illető, az az állatnak nem jó érzés, kínzásnak számít.


de pl ha lefágsz egy csirkét az is biztos fáj neki mégse számít kínzásnak :)


(azért írtam azt hogy fölösleges fájdalom)

2012. aug. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 emir72 ***** válasza:

Szerintem senki ne dugja a farkát a cica seggébe. Ha már megtette, véletlenül se dugja vissza! :)

Egyébként, IGEN, állatkínzásnak számít!

2012. aug. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kérdésedből ítélve fiú vagy.....ezért csak ajánlani tudom,hogy először próbáld meg a saját a farkadat a seggedbe dugni és csak aztán kérdezz ilyen baromságokat!
2012. aug. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!