Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik fajta nem hullatja...

Melyik fajta nem hullatja anyira a szörét?

Figyelt kérdés
Mer szoba macskát akarok,de anyám nem engedi mer "Tiszta ször lenne a ház" És hiába mondom nekihogy vannak olyan macskák amelyek kevesebbet hullatják a szörüket mer láttam tv-be (csak elfelejtetem a fajtájukat ><") hogy néha egy ki fésülésre van szükség és késsz,de viszont meg csupasz macskát nem akarok,mer nálam a macska ott kezdödik hogy szörös...><

2012. aug. 2. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
szőrtelen
2012. aug. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A brit macseknak pl. kifejezetten tömött, sűrű, erős bundája van, ami egy plüssállat tapintásához hasonlít. Nem nagyon hullatja a szőrét. Azért nem nagyon biztatnálak, mert én is sokáig szerettem volna cicát, de nem engedték. Szóval hiába fogod most édesanyádnak azt mondani, hogy "de most olvastam, hogy a brit alig hullatja", készülj fel rá, hogy "nem érdekel, akkor sem" lesz a válasz. Azért sok szerencsét!
2012. aug. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Vicuska87 ***** válasza:

Ha Anyukád nem engedi, akkor nem engedi és kész!

Ha kevesebbet hullajtja a szőrét ha nem. Egyébként, minden macska egyformán hullajtja a szőrét. A csupasz macska nem hullajt, mert ő nem szőrös!

2012. aug. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A lakásban tartott cica egész évben szinte egyformán hullatja a szőrét. Hiszen neki nem kell télre felkészülve vastag bundát növeszteni, amit tavasszal levedlik. Jó minőségű táp segít és a fésüléshez Furminator fésű (nézz utána neten, az mind valóság, amit ott találsz róla)
2012. aug. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A rövid szőrűek általában nem hullajtják annyira a szőrüket.Ha nagyon hullik a macska szőre,az szerintem vitaminhiány.Nekünk lakásban van sima házicicánk,és alig hullik a szőre.
2012. aug. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!