Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért fekszik egész nap az...

Miért fekszik egész nap az alomtálban az egyik kismacskánk?

Figyelt kérdés
Na ezt magyarázza meg nekem valaki!Öt macskánk közül a legkissebb(igaz az sem kölyök már)az alomtálban tölti mindennapjait,még az sem zavarja ha valamelyik macsek mellette végzi a dolgát,akkor sem hajlandó kimenni.Kivétel ugye ha eszik.Egy billenőajtós macskavécéről van szó,csoda,hogy nem fő meg benne ebben a kánikulában.Hiába dobom ki belőle,mindíg visszamegy és szerintem valahogy ez nem normális.Amikor az almot cserélem,akkor sem tágít ezért kényszert kell alkalmaznom.Nem láttam még macskát így viselkedni,attól tartok a négy cicus majd máshová végzi a lakásban a dolgát miatta.Engem ez rohadtul idegesít,már régen beadtam volna egy menhelyre,de a feleségem hallani sem akar róla.Nem tudom mit tegyek!?

2012. aug. 3. 23:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik neki a búvóhely szerintem.Kellene neki egy másik hasonló hely ahova elbújhat.Kavicsokkal fűvel valamire amire feküdhet.Aztán átrakni oda folyamatosan,először úgyis visszamegy de sokszor át kell rakni hátha rákap a búvóhelyre.
2012. aug. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerencse,hogy a feleséged több felelősséggel van az állatok iránt mint te.Csak ezért lepasszolni a macskát???

Az is lehet,hogy azért gubbaszt az alomba mert nem tud pisilni!Ezt ellenőrizni kéne,hogy egy napig külön szobába rakjátok egy alomtállal.Az 5 cicának 2 alomtál előnyösebb lenne.

2012. aug. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!