Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van olyan netes oldal, webshop...

Van olyan netes oldal, webshop, ahol macskaalmot tudnék venni nagy mennyiségben olcsón?

Figyelt kérdés
Olcsóbban, mint a boltban.
2012. aug. 4. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Az árakat nem ismerem, de próbáld meg az allati-fincsi.hu-t.
2012. aug. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi az oldalt, de megnéztem, kb olyan árak vannak, mint a boltban :(

Van egy csomó macskám, 5db, és most nem győzöm alájuk rakni az almot. A szilikonos elég jó tartós, nem kell vele bajlódni sokat, csak elég drága.

1 hét után kellett teljesen kicserélnem az almot. kb 2500ft egy csomag, az egy hónapban 10.000ft... ha 10 naponta cserélem, az 7500ft lenne, de még az is elég sok.

Az olcsó fajták meg nagyon hamar bepiszkolódnak,az nem jó ennyi macskára.

Kell lenni valami megoldásnak...

2012. aug. 4. 22:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem két cicám van csak, kipróbáltam sokféle almot, végül mindig visszatérek a szilikához. Drága ugyan, de a legjobb használni. Jó volt még a Fressnapf-os Multifit Biofresh, (bár kicsit annak is magas az ára), csak telehordták vele a lakást.
2012. aug. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem találsz olyat (vagy ha mégis, szólj nekem is). Nem is csoda, a nagy súly miatt nem olcsó a szállítása.
2012. aug. 5. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Maxitabi ***** válasza:
El foglak keseríteni: én sem találtam, pedig kerestem a neten én is.De azt vettem észre, hogy tényleg uolyan árban vannak, mint a boltban, ha nem drágábban. Én állateledelesnél veszem a king star (kínai) 10l 2400 ft. De nálunk a 2 cicánál 3-4 hétig kitart a 3 tálban. Igaz, 1.5 zsákot használunk.. És én is kipróbáltam már mindenfélét és visszatértem...
2012. aug. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én is a Kingstart használom ugyanolyan árban a 10L-est, még most tapasztalom ki, hogy egyszerre mennyit töltsek a tálba, kevesebbet és akkor sűrűbben tudom cserélni, majd meglátom.

Egy oldalt találtam, nagykereskedés, de ott csak hivatalos tenyésztők regisztrálhatnak...:S vagy kiskereskedők.

2012. aug. 5. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!