Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől sír? Vagy ez normális?

Mitől sír? Vagy ez normális?

Figyelt kérdés

A szomszédunk hozzott egy kiscicát. Egésznap sír szegénykém. Arra gondoltam, hogy talán unatkozik, vagy hiányolja a tesókat meg az anyukáját. De 7 gyerek van ott, nem hiszem, hogy békén hagyják... Talán ez lehet a baj?

A másik, hogy multkor a ház elött találtam meg. Sajnos sietnem kellett, nem tudtam haza vinni. Mire hazaértem vissza vitték nekik. Nem hiszem, hogy egy 7-8 hetes cica egyedül lejutt a ház elé a 2. emeletről, ki a vaskapun...



2012. aug. 6. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jó helyre került szerencsétlen....Főleg, hogy ha kisgyerek is van.Remélem azért néha békén hagyják.Szerintem nem való egy kiscica a gyereknek.Még ilyen fiatalon nem is szabad elhozni egy kölyök macskát ezért sír...Ilyenkor kéné, hogy kergetőzzön,birkózzon a tesókkal és nem az, hogy sok kisgyerek körülrajongja.Hogy ha egy macska jól érzi magát akkor nem sír.A kicsi biztos meg van rémülve.Nem szép dolog de én a helyedben, hogy ha megint kint látom az utcán akkor megfognám és hazavinném.
2012. aug. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Igen, szerintem is nagyon fiatal még hogy elválasszák az anyukájától! Valószínű, hogy hiányolja őket, az én kiscicáim is ennyi idősek, és nagyon szeretnek az anyjukon "lógni". Szeriintem ez lehet a baj. És magátol tényleg nem jut le a 2.rol a vaskapun, valaki biztos , hogy segített neki... :// szegény cicaa.. Ha legközlebb meglátod az utcán, akkor szerintem is vidd el magaddal, tudom hogy nem a legjobb megoldás, de ha kirakják az utcára nemhiszem hogy keresnék ha eltűnne.... :( szegény cica nagyon szomoru lehet!!.... :(
2012. aug. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy sír, kicsike, még hiányzik neki a mamája és a testvérei. Csak gondold magad a helyébe..
2012. aug. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Haza akartam vinni, csak pont sietnem kellett a városba. Gondoltam mire haza érek még ott lesz. Fel meg nem vihettem volna akkor, mert a kutyám megőrült volna, bár nem tudott volna a ciculi közelébe menni.

Utközbe még gazdit is találtam neki. Nagyon sajnálom. Ma délelött hallottuk a konyhába, hogy egy emeletel följebb sír. :(((

Amikor megtaláltam, nagy nehezen oda jött hozzám, felvettem és rendesen remeget, gondolom félt. Kisfiam megölelte és elkezdet dorombolni. :)

Az a baj, hogy mégse mehetek oda, hogy adják oda a cicát. Pedig nagyon fáj érte a szivem.

2012. aug. 6. 15:19
 5/6 anonim válasza:
Jhahj szegényke... Keresnék a cicát a gazdái ha "eltűnne" ??? Jobb ötletem nincs mint az, hogy ha meglátod vidd el magaddal és ha a mostani gazdái keresnék, akkor vagy nemtudsz az esetről, vagy nemtudom... Jobb ötletem nincs ,hogy hogyan tudnöl segíteni azon a szerencsétlen állaton... :((
2012. aug. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, ez a tervem. Azóta lesem, hátha megint kirakják. Csak félek, hogy most messzebre viszik szegényt.
2012. aug. 6. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!