Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek vegyek még egy...

Szerintetek vegyek még egy cicát a cicám mellé?

Figyelt kérdés
Van egy benti cicám és kíváncsi vagyok rá hogy vegyek-e neki egy társat.Szerintetek?Még kicsi cica.Meg néha el szoktunk menni itthonról és és egyedül kell hagynunk napokra a cicát, és ez kissé megviseli, azért is vetettem fel az ötletet.
2012. aug. 6. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
igen, szerintem úgy azért jobban érezné magát és ha még kicsi, akkor könnyen összeszoknak
2012. aug. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez esetben nem ártana még1 macska,hozzáhasonló korú legyen
2012. aug. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen vegyél. Benti cica és azért akármennyit is játszotok vele bent elég unalmas lehet egyedül, de ha lenne egy társa el lennének. Könnyen össze is szoknának mivel kicsi.
2012. aug. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, hogy ne unatkozzon és legyen egy barátja. :) Vigyázz, hogy ugyanolyan neműek legyenek, vagy ivartalanítottal, vagy évi sok-sok kicsit kell majd elajándékozni, gondozni, orvoshoz vinni!
2012. aug. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne vegyél, hanem hozz el bárhonnan egy gazdára váró kiscicát.


Fennáll a lehetősége, hogy soha nem fognak kijönni egymással, de ez nem gyakori. Soha nem lehet előre tudni.

2012. aug. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Menhelyről szeretnék, még győzködöm anyát.Kandúr cica, ezért nöstényt vagy kandúrt válasszunk?Melyikkel jönne jobban ki??A kis választott mindenképpen ivartalanítva lesz!
2012. aug. 7. 14:53
 7/7 anonim ***** válasza:

a mostani cicátok is legyen ivartalanítva :)

szerintem teljesen mindegy milyen nemű ha ivartalanítva van . Nekünk egy kandúr van és egy nőstény volt, akkorákat játszottak, egész nap verekedtek :) ide-oda szaladgáltak egyik ágyról a másikra :D

2012. aug. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!