Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicám belemászott az egér...

Cicám belemászott az egér ragasztóba, hogyan tudnám lemosni, leszedni róla, lejön valamivel?

Figyelt kérdés
nem tul hosszu szörü, a farka feneke hátsó lába ragacsos, várom a tanácsokat, ötleteket, sajnálom szegény cicusom, szinte sokkot kapott, de megetettem a kezemből, megitattam, és már dorombol, remélem le jön valahogy.
2009. júl. 19. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
a gyantára jó a citromlé, lehet hogy a ragasztóra is. szerintem próbáld meg.
2009. júl. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
1. vagyok. lehet, hogy nem fog neki tecceni a citromlé szaga... :)
2009. júl. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vágd le azokat a részeit ahol ragacsos...
2009. júl. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Olajjal.Babaolaj vagy et.
2009. júl. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
én állatorvoshoz vinném, a fene tudja, mi van a ragasztóban, amúgyis a citromot azt tuti utálja, azzal ne is próbálkozz.
2009. júl. 20. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mamám egyszerűen csak lehúzta róluk, érdekes módon egy szál szőrük sem jött le amit nem is értettem soha és már egész rutinosan viselték, mert valamelyik bolond mindig belemászott. Utána pedig liszttel bekente a ragacsos részt, így nem ragadtak oda sehova, később pedig szépen lekoptatták.


Hát ez ilyen "falusi" megoldás. (A falusit nem bántásból írom, csak nincs agyonbonyolítva, egyszerű megoldás)

2009. júl. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!