Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A sziámik mind ilyen rosszak?...

A sziámik mind ilyen rosszak? :D Fognak változni idősebb korukra?

Figyelt kérdés
Van egy féléves ivartalanított lány sziámicicám, szörnyen rossz,mindenhova fölmászik,mindent lelök,rohangál,harap..még ivartalanítás után is. Mindig ilyen marad?!:D
2009. júl. 19. 23:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy gyerekkori vonás, majd kinövi, az én cicáim is ilyenek voltak, nem sziámi cicák, de nem hiszem hogy nagyon számít
2009. júl. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekemis ivartalanított sziámim van,csak ő kandúr.Már 5 éves,és még mindig nagyon rosszcsont,akárcsak kisebb korában:) De én így szeretem XD
2009. júl. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nekem nincs sziámim, de egyszer szeretnék és erre mondta valaki, hogy gondoljam meg, mert nagyon rosszak, szemtelenek. Úgy néz ki, a te cicád ezt támasztja alá. Azért akkor is lesz egyszer nekem is :)
2009. júl. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Én is szeretem nagyon,csak néha kiakaszt amikor az 5. radíromat találom meg a ház másik végében a földön:D az a mániája,na meg anyu növényeit rágcsálja:D
2009. júl. 19. 23:23
 5/16 A kérdező kommentje:
Á ettől függetlenül csak ajánlani tudom 3. válaszoló!:D Nagyon édes egyébként,csak néha bekattan:D
2009. júl. 19. 23:24
 6/16 anonim ***** válasza:

Az én sziámim nem csinálta ezt, pedig ivartalanítva sincs és fiú.

Viszont van egy másik cicám, ő ilyen kis vad és játékos, amilyen a te sziámid, viszont ez a másik macskusz egy sima fekete utcai.

A tiéd még nagyon kicsi, és játékos ezért csinálja ezt :)

Viszont később olyan nagy hangja lesz! Az én sziámim fura és mély orrhangon nyávog nagyon sokat, és a 2 ismerősömnél, akiknek még sziámija van, ugyanez, szinte kiabál a macska XD

2009. júl. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Sziámi kandúromnak még soha nem hallottam a hangját, viszont abszolút öntörvényű, jön-megy, egy igazi jelenség, és amikor barátnője volt ( egy közönséges házi cica), azt hazahozta bemutatni nekem. Nem semmi kis állatok!
2009. júl. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Sziámiak rosszcsontok, azok is maradnak, csak idősebb korukban szoktak valamennyire lehiggadni, nálunk a függönyön másztak fel, le is tépték.
2009. júl. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
mint minden cica ennek is az a baja hogy játékos de semmi komoly mert erről nem lehet leszoktatni egyetlenegy állatot sem, tehát nincs gond, ha naon rossz akkor meglehet egy kicsit ütni, de naon gyengén.
2009. júl. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Macsekokat ÜTNI soha nem szabad, mert öntörvényüek, legközelebb te is kaphatsz egy pofozást vagy karmolást tőlük. Erélyes hangot viszont megértik, ha kicsi koruktól erre nevelik őket,
2009. júl. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!