Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A Biokill Pumpás Rovarölővel...

A Biokill Pumpás Rovarölővel bepermetezhetem az ágyat illetve az ágyneműt is vagy bajom lehet tőle, ha utána abban alszom?

Figyelt kérdés

2012. aug. 7. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan, mert ez a szer csak hidegvérű élőlényekre mérgező hatású. Én azért napközben szoktam befújni, hogy estig megszáradjon.
2012. aug. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2012. aug. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az van ráírva, hogy igen, de én még nem mertem megtenni.

Milyen rovarokat akarsz így kiírtani?

2012. aug. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem elég ha jól körbefújod a szobát, sarkokat, amerre járnak, mert úgyis magukkal viszik a búvóhelyükre, így hat. Csótyányra nem hat azt tudom.
2012. aug. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Bolhát szeretnék pusztítani vele. A cica valahol összeszedte és már az ágyban is megtalálnak. :S
2012. aug. 7. 15:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajna azt nem tudom, hogy arra beválik-e.
2012. aug. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor a cicát is kezeld bolhairtóval.
2012. aug. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! A Biokill tökéletesen bevált. (A cicák bolhairtására azonban 7000forintot költöttem és semmi...)
2012. aug. 11. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!