Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csinaljak ha a kis cicam...

Mit csinaljak ha a kis cicam fosik?

Figyelt kérdés

Egyszer hànyt is.

Igazàbol nem tünk betegnek mert mindig ugràl meg egy folytaban roszalkodik.


2012. aug. 7. 19:14
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
töröld fel
2012. aug. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

hülye b*zi

ha nincs értelmes vàlaszod akkor dugulj el!

2012. aug. 7. 19:30
 3/21 anonim válasza:
szerintem is inkább töröld fel :DDD
2012. aug. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Vicuska87 ***** válasza:

Vidd el orvoshoz, lehet férges, vagy elkapott valamit!

Ha nem jut elég folyadékhoz, akkor könnyen kiszáradhat!

2012. aug. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Ha többször ment a hasa, akkor egy kis főtt csirkemellet kell neki adni főtt rizzsel, azt egyen egy darabig. Lehet azért is ment a hasa, mert nem szokta még meg az új kosztot, ha mással eteted, mint amit eddig evett. Plusz a legtöbb boltban vásárolható kaja elég rossz minőségű, főleg az olcsóbb fajták.
2012. aug. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Koszonom!

hàt én nem olcso konzervekkel tömöm:))

wiszkàszt adok neki mindig

mégegyszer koszi

2012. aug. 7. 22:41
 7/21 anonim ***** válasza:
Whiskas sem a legjobb, persze elmegy. Ha jobbat akarsz menj el egy jobb állatkereskedésbe, ott fognak neked tudni ajánlani jobbakat. Én minden nap adtam neki nyers húst is, nem sertést, attól baja lehet, általában marhát. És néha csirkemájat, ezt sem szabad neki sűrűn adni, mert beteg lehet tőle és mehet tőle a hasa. De egy kis csirkefarhát meg olcsóbb nyers húsok is megteszik, belsőségek, stb. Emellet persze kaphat konzervet, száraztápot is, de a fő fogás nálunk a nyers hús volt.
2012. aug. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
értem,de nekem az orvos azt mondta hogy nyers hust ne adjak a cicàmnak,mert beteg lessz töle.
2012. aug. 7. 23:57
 9/21 anonim ***** válasza:

Nem lesz beteg tőle, főleg nem ha lemosod mielőtt odaadod neki. Nyilván ha szennyezett, romlott, akkor lehet tőle beteg, de akkor az ember is az lesz. De a macska nem hülye és sokkal jobb a szaglása az emberénél, ha nem muszáj, nem éhezik, akkor a romlott húst nem eszi meg.


Csak nyers disznóhust nem szabad nekik adni, mert van egy fertőzés, ami a disznókban elég gyakori és attól beteg lehet a macska. De főve, sütve azt is lehet neki adni. Illetve ha ilyen fertőzött disznóhúst vágott a hentes és ugyanazzal a késsel vág más húst, akkor elvileg átmehet a másik húsra. De azért ez nagyon ritkán fordul elő. Nekem 12 évig minden nap evett nyers húst a macskám.

2012. aug. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
De ha nem is akarsz neki nyers húst adni, attól még főve, sütve adhasz neki igazi húst. Vagy legalább olyan tápot, ami nagyrészt húsból van, nem ilyen szójás, hamus, meg ilyenek, mint a legtöbb táp.
2012. aug. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!