Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Komolyabb baja lehet?

Pendulum92 kérdése:

Komolyabb baja lehet?

Figyelt kérdés

Tegnap este a macskám kiesett a 6. emeletről.Ma 1 óra körül vettem észre,(eddig azt hittem csak elbújt :/) hogy nincs meg.Lent a lift mellett volt egy papír h megvan a macska, átvehető az elsőn.Elmentem érte, és első utam az állatorvoshoz vezetett.Ő megvizsgálta, és aztmondta, nincs baja, de azért figyeljem 2-3 napig.


Eszik rendesen, vizelt is már.Viszont állandóan alszik, fekszik. Ez normális ilyenkor?



2012. aug. 7. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
A trauma miatt fáradt. Ha csak ennyi a "tünet" akkor nincs nagy baj, szépen lassan kiheveri. Jól tetted, hogy elvitted orvoshoz :)
2012. aug. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Csak a nagy stressz miatt. Nyugi pár nap és rendbejön :)
2012. aug. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, mondjuk a szokásos módon alszik, a hátán, lábai mindenfelé, szóval szerintem csak az állandó alvás a "tünet".remélem hamar rendbejön :)
2012. aug. 7. 20:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Most már otthon, biztonságban érzi magát melletted és most azért alszik olyan nyugodtan. Szép álmokat neki!
2012. aug. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Amikor hallotta, hogy kaját kap, egyből ugrott :)


Köszönöm a válaszokat!

2012. aug. 7. 20:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Miénk az ötödikről esett ki.Azonkívül hogy véres volt mert verekedett semmi baja nem lett.Azután a sokat pihent pár napig de semmi baja nem lett.
2012. aug. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!