Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meddig fog még "szopni"? Le...

Meddig fog még "szopni"? Le fog szokni róla egyáltalán magától?

Figyelt kérdés
Van egy kb. 3 hónapos kismacskám, kb. 5-6 hetes lehetett, amikor találtuk. Az a mániája, hogy egyfolytában "szopja" a takaróját, meg a ruhánkat is mindig megpróbálja. Az az érdekes, hogy amikor hozzánk került, akkor nem csinálta, kb. 1-2 héttel azután kezdte el. De most már olyan szinten, hogy ha megsimogatjuk, akkor rögtön ezt váltja ki belőle, berohan a kosarába és elkezdi szopogatni a takaróját, vagy a ruhánkat. Ez normális? Hagyjuk békén, majd abbahagyja, vagy mit csináljunk vele?

2012. aug. 7. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez ösztönös nála,talán kinövi..
2012. aug. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Majd abbahagyja, amikor kicsit komolyabb lesz.

Esetleg megpróbálhatnál neki adni egykis laktózmentes tejet, mert laktózérzékenyek.

2012. aug. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy leszokik. Nekem is volt macskám, ő is csinálta, aztán egy idő után abbahagyta. Ha majd felnőtt macska lesz, akkor már úgysem fogja csinálni, mert más fogja érdekelni (a csavargás vagy a kandúrozás). Ne aggódj, még nagyon picike, gondolom megnyugtatja ezzel magát, úgy ahogy a kisbabák is a cumival. De én nagyon szerettem amikor ezt csinálta, olyan édes volt akkor.
2012. aug. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor nem aggódom. :) Igazából engem sem zavarna, csak dagaszt is közben, az meg azért elég fájdalmas :D
2012. aug. 7. 23:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én cicámat 4 hetesen kaptam és még 4 évesen is időnként szopizta a ruhámat vagy a takarót. Most már egyre ritkábban.
2012. aug. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!