Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Férges lenne vagy mi ez?

Férges lenne vagy mi ez?

Figyelt kérdés

Kb. 2 napja a macska az alom mellé szart, de nem vettem észre és csak ma szedtem fől, viszont amikor akartam fel lapátolni az egész szar "mozgott", ilyen kicsi kukacok voltak benne és volt az a szar darab mellett egy másik is abba meg nem volt semmi.

Férges lenne? Eszik rendesen és féregtelenítőt is kapott május végén. ( 6 éves macska )



2012. aug. 7. 22:16
 1/6 A kérdező kommentje:
Ilyesmi volt, vagy az is lehet hogy pont ez volt, de nem biztos: [link]
2012. aug. 7. 22:20
 2/6 anonim ***** válasza:
Férges. 3 havonta ajánlatos a macskát féreghajtózni, könnyen lesznek férgesek. Adj neki féreghajtót megint, és ha férges a cica, akkor 2 hét múlva újra. utána már csak 3 havonta kell.
2012. aug. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom a felnőtt macskákat egyszer-kétszer kell csak féregteleníteni egy évben vagy rosszul tudom?
2012. aug. 7. 22:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem férges!!!!A képen csontik vannak!Azért van a kakijában csontik mert nem szedted fel időbe és belepetéztek a legyek!!!A férgek vékonyak és hosszúk!!!
2012. aug. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A képen nem bélférgek láthatók.

Amúgy könnyen lehet, hogy férges.

2012. aug. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de ha férges lenne akkor nem lenne étvágya nem?
2012. aug. 9. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!