Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Honnan tudhatom?

Honnan tudhatom?

Figyelt kérdés
Azt hogy lehet megállapítani, ha a macska hasába meghaltak a kismacskák? Mik a jelei, vagy hogy tudom meg?

2012. aug. 8. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Onnan tudod meg, hogy az orvos megnézi uh-val és megmondja neked... Otthon erre nincs mód, kitapintással pedig csak nagyon kevés orvosnak sikerülne, de még akkor sem lenne megbízható.

Ha mindenképpen tudni szeretnéd, vidd el a cicát állatorvoshoz.

Egyébként miért feltételezed ezt? Nem minden esetben van érezhetően nagy mozgás a cica hasában. De nem is szabad sokat fogdosni, nyomkodni.

2012. aug. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

pár hete folyamatosan mozogtak most viszont alig, arra gondoltam hogy nem halt-e meg 1 vagy 2 cica és ezért nem annyira érezhető

vagy ilyen nincs hogy 1 cica meghal? ha meghal egy a többi is?

2012. aug. 8. 14:12
 3/8 anonim ***** válasza:

Kérlek mond,hogy nem te vagy a 70 napos vemhes cica gazdája!

Ezt csak orvos tudja megmondani usg segítségével.

2012. aug. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Elméletileg lehetséges, de azt nem tudom, mennyire gyakori.

De ha az anyamacskád egészséges és nem érte semmiféle sérülés, akkor azért kicsi az esélye, hogy bármi ilyesmi történt volna.

Valószínűleg meg fogja szülni a már nem élő kölyköt is az anyacica, gond nélkül. Persze ezt nem lehet előre megjósolni, felléphetnek komplikációk is, ezért csak ismételni tudom magam, ha biztosra akarsz menni, ultrahang szükséges.

2012. aug. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elnézést, úgy értem, valószínűleg megszülné. (Hiszen erre utaló jel nélkül nem jelenthetjük ki, hogy jelen esetben bármelyik kölyök is életét vesztette.)
2012. aug. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

nem nem én vagyok az , de az enyém is az utolsó hetekben jár :)

amúgy nincs semmi baja, eszik, doromból

2012. aug. 8. 15:37
 7/8 anonim ***** válasza:

huu akkor jó :)

Tudod a pontos fedezés idejét?

50. naptól már érezhető ahogy mocorognak.

2012. aug. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
tehát akkor semmi jele nincs?? ilyenekre gondolok hogy nem eszik, fekszik egész nap stb... csak akor tudhatom meg ha elviszem dokihoz
2012. aug. 11. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!