Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hisztis Cica? (részlet lent)

Hisztis Cica? (részlet lent)

Figyelt kérdés

Tudni kell h a cicám már lassan 1 hete betegeskedik (van egy tályog a szájában, szóval biztos fáj neki) DE tegnap beakadt a körme a kanapéba... elkezdett nyávogni, én pedig azonnal nyúltam h kiakasztom a drágámnak, ha már ilyen kis suta. Nyúltam is de jól beakadt neki,na erre az a parádé amit elkezdett keserves iszonyat hangos nyávogás, pihenés nélkül. Igyekeztem mihamarabb kiszabadítani, de mire újra hozzá nyúltam támadni is kezdett nem kis erővel, pedig egyébként egy nyugodt cica. Siker koronázta az akciót de utána még órákig magán kívül volt.


Szerintetek lehet h ennyire behisztizzen a cica, mint egy gyerek? Csak a sok fájdalom hatására bepánikolt, vagy kezdjek félni a macskámtól? :D Ötletek? Járt már így valaki?



2012. aug. 9. 10:17
 1/5 Zsizsik666 ***** válasza:
Remélem a tályogra kapott már antibiotikumot. Amúgy valószínűleg unja már a fájdalmat, nem tudja elképzelni, mi történik vele, biztos belefáradt. Nem hisztis, csak már nem bírja a fájdalmat!
2012. aug. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Vicuska87 ***** válasza:

Hát nem csodálom hogy hisztizik, a tájoggal a szájában!

Remélem, hogy elvitted már orvoshoz, aki ellátásban részesítette. Ha nem, akkor a cica belefog pusztulni a fájdalomba, a fertőződésbe, és a gyulladásba!

2012. aug. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Persze h elvittem, különben nem tudnám,hogy tályog van a szájában... nem vagyok állatorvos :D és az antibiotikum kúrát is nagyon ügyes cica módjára szedi és nem kell aggódni folyamatosan járunk a kontrollra, csak ezen lepődtem meg, mert ilyet tényleg nem szokott csinálni
2012. aug. 9. 12:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem eleve ideges a fájdalom miatt, az, hogy beakadt még jobban felidegesítette. Majd ha meggyógyul, már kevésbé lesz ilyen :)
2012. aug. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A cicáknak sajnos az a rossz tulajdonsága, hogy nehéz betegek, ugyanis nem fogják fel, hogy segíteni akarsz rajtuk.
2012. aug. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!